ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sięgnij PoWolność w Życiu - KoBBieciarniaJesteśmy przyzwyczajeni do szybkiego tempa życia. Pytamy jak szybko (a nie jak spokojnie i wolno) można coś załatwić lub zorganizować, jak najszybciej dojechać z miejsca w miejsce lub ugotować smaczną, rodzinną kolację. Gdyby zapisać jednak obok siebie słowa: prędkOŚĆ i poWOLNOŚĆ, szybko (a jakże by inaczej!) zauważyć można, które z nich, utyka nam powoli w gardłach, a które pozwala realnie odczuwać błogi spokój.

Chcemy doświadczać jak najwięcej w jak najkrótszym czasie; prowadzi to do wyboru łatwych rozwiązań. Idea Slow zyskuje popularność jako nowa jakość, dzięki której można wiele zyskać, prawdziwie smakując życie.

Brzmi jednak dość utopijnie, gdy jak co dzień rano  dzwoni budzik, a Ty lecisz – na łeb i na szyję do pracy lub firmy. Być może stoisz w korku i w drodze czytasz najświeższe newsy na fejsie, wciągając kawę na wynos, kupioną gdzieś w pośpiechu na stacji benzynowej. Być może kupisz gdzieś kanapkę na później, nie wiesz jednak czy będziesz mieć czas ją zjeść. W pracy otwierasz służbowe maile i już wiesz, że nie wyjdziesz stąd po ustawowych 8 godzinach. Wieczorem to sprzątaczka przypomina Ci, że czas opuścić biuro. Choć masz poczucie, że nie zrobiłaś za wiele, rozumiesz, że pora wracać do domu. W optymistycznej wersji idziesz jeszcze na jakiś fitness, w najgorszej – pędzisz z powrotem jak szalona, aby przygotować się do prezentacji na następny dzień. Partner? Aa… Tak, tak, mieszkacie razem. Ale może pogadacie w weekend.

I tak dzień po dniu, miesiąc po miesiącu.

Co musi się stać, żeby się obudzić? Może się zdarzyć, że zaczniesz częściej chorować, czuć chroniczny ból brzucha lub barków, albo dostaniesz po uszach od rodziny lub znajomych (jeśli jeszcze ich masz), że zapomniałaś o urodzinach, umówionym spotkaniu, czy innym ważnym wydarzeniu. Możesz też trafić do szpitala, jak ja. Idealnie byłoby jednak zareagować trochę wcześniej.

Istnieje ryzyko, że im dłużej nie dajesz sobie odpocząć, tym bardziej nie masz na nic czasu. Szczególnie na rzeczy ważne. Które to? Pewnie nie masz czasu się nad tym zastanowić, bo jesteś „zabiegana”. Może w weekend nad tym pomyślisz, choć w ostatni weekend też chciałaś nadrobić kilka rzeczy, ale byłaś zbyt zmęczona.

Widzisz to koło, w które się właśnie zaplątałaś?

Jeśli…
• jesteś Kobietą
• wciąż biegniesz, ale nie wiesz dokąd
• odczuwasz często zmęczenie psychiczne i fizyczne
• rozważasz zmiany w swoim życiu
• jesteś gotowa się na chwilę zatrzymać, żeby się zastanowić nad swoimi priorytetami

A poza tym cenisz sobie obłędne, naturalne jedzenie, doskonałe towarzystwo, domową atmosferę warsztatów i niestandardowe podejście prowadzących, zapraszamy na autorskie warsztaty „Sięgnij PoWolność w Życiu”.

W Programie:
• Moduł Teraźniejszość, czyli praktyczne ćwiczenia, pozwalające na chwilę zatrzymania, spojrzenia na to gdzie jesteś, na ile to, co robisz jest „Twoje”, a które Twoje działania Ci nie służą.
• Moduł Wsparcie, to interaktywne metody poszerzania samoświadomości, czyli sięganie po zasoby, które Cię mogą wspierać w motywacji i sięganiu PoWolność.
• Moduł Wartości, to elementy budowania wewnętrznej motywacji do sięgania Powolność.
• Moduł Przyszłość, to świadome planowanie działań, które są w zgodzie z Tobą i opierają się o Twoje wartości.
• Moduł Ciało, czyli praca z ciałem pod okiem certyfikowanej masażystki, które z jednej strony relaksują, wzmagają uważność jak i dodają zdrowej energii.

W cenie wyjazdu:
• nocleg i wyżywienie w magicznej Artystyce (nocleg w pokojach 2-3 osobowych, 3 wegeposiłki dziennie)
• 3 dniowe warsztaty rozwojowe (piątek-niedziela)
• 30min masażu dla każdej uczestniczki
• Czas na autorefleksję i sprzyjającą atmosferę
• box z prezentami niespodziankami

Dojazd we własnym zakresie. Wyjazd planujemy rozpocząć w czwartek kolacją o godzinie 18:00, po której będzie okazja poznać pozostałe uczestniczki warsztatów. Pozostałe 3 dni to mieszanka pracy indywidualnej, grupowej, z tym, co mamy w głowie i w ciele. O najlepsze odżywienie zadba zaś Kaj z Artystyki, w którego wyczynach kulinarnych nie można się nie zakochać.

W czasie wolnym istnieje możliwość skorzystania z indywidualnego coachingu z Coachem, Agatą i/lub dodatkowego masażu z utalentowaną Masażystką, Anną.

PoWolność wspiera światowy ruch Slow i jest synonimem jakości życia, uważności, autentyczności i wolności. W PoWolności nie chodzi o całkowite zwolnienie i nie robienie niczego, ale robienie tego, co ma dla Ciebie wartość i jest w zgodzie z Tobą.

Prowadzące:
Sięgnij PoWolność w Życiu - KoBBieciarnia - Agata PierzchałaAgata Pierzchała jest certyfikowanym Coachem Indywidualnym i Zespołowym oraz Trenerką Rozwoju Osobistego, która spełnia marzenia podróżując i pracując z ludźmi. Jest założycielką portalu PoWolność i autorką metody SLOW Coaching©, łączącej postulaty ideologii Slow Movement z potencjałem pracy coachingowej. Miłośniczka dogów niemieckich, pasteli olejnych oraz dobrej kawy. Inspiruje do sięgania PoWolność w Życiu i Związku. Jest autorką gry coachingowej dla par Jupitajnia Couple. Odpoczywa czytając książki i słuchając szumu morza.

Sięgnij PoWolność w Życiu - Tokarz Anna - KoBBieciarnia

Anna Tokarz jest Trenerką, certyfikowaną Masażystką i Promotorką PoWolności Ciała, oraz współautorką bloga PoWolność. Miłośniczka przemieszczania się, uważnych dialogów, zwierząt małych i dużych, prostoty i sorbetów lodowych. Inspiruje do życia w porozumieniu ze sobą oraz działania lub czasem zaprzestania działania. Realizuje się dopingując od lat współpracowników i wspierając ich w rozwoju, a także budując wieloletni związek.

Zapisy i szczegóły: powolnosc.evenea.pl

Sięgnij PoWolność w Życiu - KoBBieciarnia

- A word from our sposor -

Sięgnij PoWolność w Życiu. KoBBieciarnia i Agata Pierzchała, zapraszają w wyjątkową podróż