ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

silesia wedding day kobbieciarniaSilesia Wedding Day to pierwsze tego typu alternatywne targi ślubne na Śląsku. Po pierwszej kameralnej edycji – przyszła pora na spełnienie większych marzeń – o dużej, industrialnej przestrzeni w większym mieście! Cenimy jakość i wysokie poczucie estetyki, dlatego wszystkie firmy, które pojawią się na targach będą przez nas starannie wybrane, a całość przestrzeni będzie podzielona na kilka stref (boho, rustic, gold, industrial).

Oczywiście nie zapomnieliśmy też o specjalnej strefie przeznaczonej dla panów! Dlaczego chcemy zaprosić Cię na targi? Fabryka Porcelany to niezwykle industrialne wnętrze o powierzchni ponad 800 mkw! (duża hala o powierzchni ok. 450 mkw, hala z antresolą 320 mkw, zaplecze techniczne, toalety) Pomieścimy więc sporą ilość wystawców, których starannie dobierzemy – tak, by ich usługi i produkty były na wysokim poziomie jakościowym i idealnie wpisały się w alternatywny klimat naszego wydarzenia.

Możemy więc zaproponować Wam piękną, industrialną przestrzeń, w samym sercu południowej części Polski – oraz zaprosić do udziału w targach najlepsze firmy w branży ślubnej. Planujemy również strefę chillout – w której będziecie mogli zjeść, odpocząć i po prostu miło spędzić czas. Niewątpliwie dużą niespodzianką dla przyszłych panien młodych będzie możliwość przymiarki cudownych sukienek od zagranicznych projektantów (w tym sukien ślubnych Rue de Seine z Nowej Zelandii), a to wszystko dzięki firmie Atelier Lawenda z Gdyni. Muzycznie imprezę umili nam DJ Jegomość, a za organizację odpowiadają Katarzyna Pyrchała z firmy Dziewczyny od ślubów oraz Gabriela Nikiel z firmy BeMyWife.

Więcej informacji już niebawem, a teraz zapraszamy do kontaktu zainteresowanych wystawców.
E-mail: targi@silesiaweddingday.pl lub kontakt poprzez wiadomość prywatną na naszym fb: www.fb.com/silesiaweddingday

silesia wedding day kobbieciarnia 1Fotografie: Katarzyna Pyrchała fotografia
Koordynacja i organizacja sesji: BeMyWife
Tort: BeMyCake – Słodkie Stoły
Sukienki projektu Rue De Seine od atelier lawenda
Kwiaty, dekoracje, aranżacja: Wietrzne Pole
Makijaż: Makijażystka & Stylistka rzęs Magda Głowala-Kowalska
Poligrafia: Styletter – Kaligrafia Nowoczesna
Biżuteria: Patoo
Dodatki męskie: Poszetka.com
Piwka: Chmielobrody – piwa kraftowe / rzemieślnicze i regionalne
Film: STB Film
Miejsce: Fabryka Porcelany

patroni medialni silesia wedding day logo

- A word from our sposor -

Silesia Wedding Day. II Edycja alternatywnych targów ślubnych