ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Slow Wedding Day to impreza w niczym nie przypominająca tradycyjnych targów.

Slow wedding day Kobbieciarnia

Zaprosiliśmy firmy, które jako pierwsze na polskim rynku pokazały odważne, świeże podejście do oferty ślubnej. Firmy kreatywne, które nie naśladują ślepo trendów, ale same je tworzą i stanowią inspirację dla swojej branży.

Czym zachwyca idea slow wedding?

Hołdując tej nowej i wyjątkowej idei, w Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, napotkamy na wystawy wyjątkowych sukienek od niszowych projektantów, ręcznie robionych, personalizowanych  dodatków, autorskiej biżuterii, oryginalnych papierów, liter i papeterii, kwiatów i nietuzinkowych nie-kwiatów, zdrowych słodyczy, kreatywnych fotografików i kamerzystów.

Wśród patronów i partnerów spotkamy plejadę doświadczonych konsultantów oraz blogerów, którzy swoimi pomysłami wprowadzą w tradycyjną oprawę polskich wesel nutę świeżości i oryginalności. Wspólnie chcemy promować nowe, niesztampowe podejście do organizacji wesela. Pokazać, że można inaczej.

To dla nas istotne! Nie powielamy  idei wyreżyserowanych pokazów, prelekcji, prezentacji – ma być slow i na luzie.

Wspólnie poukładamy kwiaty, pokażemy jak wypleść z nich efektowne wianki, stworzyć zachwycającą i niepowtarzalną biżuterię, wydrukujemy oryginalne „save the date” za pomocą zabytkowej, drukarskiej prasy. Będzie można zobaczyć aranżacje miejsca ceremonii ślubnej w plenerze, a także napić się prawdziwej lemoniady, czy aromatycznej kawy w jakości speciality z Coffeetruck’a, spróbować slow-przekąskę z grilla.

W K6 chcemy promować naturalną i prostą, ale niebanalną stylistykę. Będziemy więc uważnie słuchać ich oczekiwań, wyobrażeń, marzeń i mam nadzieję wzajemnie się inspirować.

Czym jest dla Organizatorów idea slow wedding?

To ślub bez sztampy i zadęcia, bez kiczu, ale i nadmiernych, przesadzonych stylizacji. Celebracja spotkania w gronie rodziny i przyjaciół w luźnej atmosferze. Zachowanie proporcji między podniosłością okazji, niewymuszoną elegancją, luzem i nonszalancją. Właśnie takie śluby chcemy organizować w K6. Stawiamy na naturalność i siłę prostoty. I jak zawsze kierujemy się zasadą „Less is More”.

Nie pozostaje nam nic innego tylko zaprosić Państwa na tę wyjątkową okazję, podczas której poznacie inny wymiar organizacji ślubu i wesele. Zatem SAVE THE DATE – 8 maja 2016 roku.

slow wedding
zdjęcia: Kotulińskiego6

Wraz z organizatorami zapraszamy do Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6
– dawnej Gorzelni w Czechowicach Dziedzicach, zamienionej z pasją na offowe miejsce z klimatem i pozytywną energią. Urzekające autentycznością i prostotą. Inspirujące.

Jedyne takie miejsce na Śląsku!

PARTNERZY/ PATRONI MEDIALNI:
niepoprawnapannamloda.blogspot.com
bridelle.pl
www.slubnaglowie.pl
www.sweetwedding.pl
eventsplanner.pl
blog.planujemyrazem.pl
zonamodna.com
slaskiportalslubny.pl
styledigger.com
haukotella.com
www.2bstyle.pl
kobbieciarnia.pl
www.czecho.pl
katowice.naszemiasto.pl

Podobne imprezy miały do tej pory miejsce w Gdańsku i Wrocławiu – mam nadzieję, że na Śląsku również wypali, ale oczywiście to zależy w dużej mierze od dobrej promocji.

Polecamy relację TV Gdańsk

- A word from our sposor -

Slow Wedding Day by K6, wyjątkowe targi ślubne