ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dzisiaj przedstawię Wam najpiękniejsze sezonowe kwiaty, które możecie wykorzystać do ślubnych bukietów. Z uwagi na ich sezonowość, artykuł skierowany jest głównie do Pań planujących uroczystość w najbliższych miesiącach letnich. Tak więc, zaczynamy!

Hortensja – Przyznam, że co do tych kwiatów zawsze miałam mieszane uczucia. Jednakże zauroczyły mnie gdy tylko zobaczyłam bukiety, w których rolę główną odgrywają właśnie hortensje. To bowiem jeden z nielicznych rodzajów kwiatów, który występuje w przyrodzie w kolorze niebieskim. Warto skorzystać z tego daru natury.

 

www.slubnyszyk.pl

Piwonia – to jeden z moich ulubionych kwiatów. Pięknie wygląda jako solistka w bukiecie, sprawdza się jednak również w towarzystwie innych kwiatów. Białe, puchate kule wyglądają bajecznie i romantycznie. Niestety, za piękno peonii trzeba słono zapłacić;)

kobbieciarnia


Groszek pachnący
– nazwa jest nieprzypadkowa. Bardzo delikatne kwiaty groszku pasują do dziewczęcych i romantycznych stylizacji. Bukiety z groszku pachnącego uroczo będą wyglądać również jako ozdoby rustykalnych stołów.

KoBBieciarnia

Jaskry – Czerwiec to już ostatnie tchnienie jaskrów, jednak ze względu na ich niezwykłą urodę musiałam o nich wspomnieć. Mylone z różami, tańsza wersja peonii. Uwielbiam ich delikatność i kolory.

KoBBieciarnia

Cynie – Występują w przepięknych, żywych kolorach, które będą świetnie pasowały do spontanicznej i wesołej Panny Młodej. Szkoda, że te kwiaty ogrodowe są u nas niedoceniane, bo można tworzyć z nich wyjątkowo oryginalne kompozycje.

KoBBieciarnia

Gerbera – Kwiat ten, z rzadka kojarzony jest z uroczystościami weselnymi. Nie trzeba daleko szukać – sama, dopóki nie zobaczyłam przykładowych kompozycji weselnych wykonanych z jego udziałem, nie wierzyłam, że tkwi w nim taki potencjał. Gerbera doskonale sprawdzi się w wielokolorowej,  folklorystycznej kompozycji.

KoBBieciarnia

Goździki – Kwiaty znane, acz podobnie jak cynie – niedocenianie. Szkoda, bo prezentują się pięknie, są niedrogie i występują w wielu kolorach. Odpowiednie przybranie sprawi, że bukiet z goździków stanie się wysublimowaną ozdobą każdej Panny Młodej.

koBBieciarnia

Redakcja Kobbieciarni jest całkowicie zakochana w czerwcowych kwiatach, a czy Wy Drogie Kobbietki macie swoje ulubione kwiaty?

- A word from our sposor -

ŚluBBowisko – JAKIE KWIATY WYBRAĆ DO CZERWCOWEGO BUKIETU ŚLUBNEGO?