ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

sukulenty weseleSukulenty to rośliny, które szturmem podbiły serca panien młodych na całym świecie. I nic w tym dziwnego! Wśród zalewu róż, tulipanów i storczyków, różnokształtne, multikolorowe rośliny przynoszą ślubnym stylistykom upragnionego powiewu świeżości.

sukulenty fryzurysukulenty panna młodaSukulenty, ku uciesze pań, należą do roślin wytrzymałych, mało absorbujących, a przy tym bardzo zróżnicowanych, dzięki czemu wpisują się w niemal każdą ślubną oprawę; od minimalistycznej po rustykalną, czy romantyczną.

Paleta kolorystyczna sukulentów jest niezmiernie bogata, od jasnych, pastelowych zieleni, fioletów, poprzez delikatne żółcie, aż po intensywne bordo. Paleta odcieni samej tylko zieleni, rozpoczyna się wśród sukulentów od jasnych seledynów, poprzez morskie i szmaragdowe kolory, aż po ciemną, butelkową zieleń. Niby nic? A jednak! Piękno, jak zwykle tkwi w prostocie.

sukulenty gadżetyWybór sukulentów jako roślin przyozdabiających miejsce zaślubin oraz wesela pozostaje idealnym rozwiązaniem dla tych którzy cenią ekologiczne rozwiązania. Po użyciu sukulentów w celach dekoracyjnych, z powodzeniem można wykorzystać je w przyszłości w ogrodach i mieszkaniach. Sukulenty, które posłużyły Wam podczas wesela, mogą stanowić także pamiątkowy upominek dla weselnych gości. To rewelacyjna alternatywa dla słodkich podarunków. Co istotne, roślinny drobiazg przetrwa nawet najdłuższy czas powrotu weselników do ich domów, upamiętniając na trwałe wyjątkową chwilę zaślubin.

sukulenty wystrójZrozumiałym jest, iż nowości – w szczególności dotyczące niepowtarzalnej i jedynej w swym rodzaju uroczystości – są przyjmowane z pewną rezerwą. Tym co najbardziej przekonuje kobiety do wyboru konkretnego motywu, stylistyki czy rodzaju kwiatów są gotowe wizualizacje, a w szczególności propozycje kompozycji kwiatowych.

sukulenty ślub kwiatysukulenty bukiety ślubneTort z sukulentami nie różni się w zasadzie niczym od tortów, do ozdoby których używane są inne rośliny. Tak jak w przypadku tych ostatnich, bardziej typowych rozwiązań, i w wypadku sukulentów, możemy prawdziwe okazy zastąpić sztucznymi egzemplarzami, bądź słodkimi zamiennikami przygotowanymi przez mistrzów cukiernictwa.

sukulenty tort

sukulenty tortyOprócz „słodkiego gwoździa” programu weselnego, niemniej ważne są drobne i uwielbiane przez najmłodszych gości weselnych słodkości typu muffiny, ciasteczka i inne. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu sukulentów, także i łakocie nawiązywać mogą z powodzeniem do głównego tematu przewodniego Twojego wesela.

sukulenty słodyczeNie zapominajmy, że i Panowie coraz chętniej wychodzą poza utarte szlaki; pozwalając sobie na nieco więcej fantazji w swojej ślubnej stylizacji. Można więc zaproponować im oryginalne dodatki z użyciem sukulentów. Ich subtelność, trwałość i prostota wyrazu, z pewnością nie ujmą naszym wspaniałym mężczyznom, ani odrobiny męskości, wprowadzając do ich oficjalnych, ślubnych kreacji, niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.

sukulenty pan młodyOsoby z zacięciem ogrodniczym mogą się pokusić o wyhodowanie własnej roślinnej oprawy ślubu. W końcu oryginalność pozostaje w cenie. Znacznie bardziej od wierności aktualnym „trendom”…

Źródła: pinterest.com; weddingpartyapp.com; naslubnymkobiercu.pl; twojasuknia.pl; pozytywneinspiracjeslubne.blogspot.com; forum.slub-wesele.pl; brit.co; bridelle.pl; slubnaglowie.pl; articlewedding.com; weddbook.com; deerpearlflowers.com; 7kwiatow.blogspot.com; svatbybarvykolaze.blogspot.com; theknot.com; weddingbee.com; theknottybride.com; brides.com; vk.com; flipboard.com; succulentlyurban.com; elizabethannedesigns.com; vende4.com; blackbride.com; cakefiction.com; delanascakes.blogspot.com; blog.wilton.com;

- A word from our sposor -

Ślubne trendy: Sukulenty!