ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. To on daje nam siłę i energię do podejmowania codziennych wyzwań. Tylko jak znaleźć czas i pomysł by zrobić go szybko i łatwo, a przy tym pysznie?
Borykając się z tym problemem i słuchając opowieści naszych przyjaciół, postanowiłyśmy zorganizować wydarzenie, na którym wszystkiego się dowiecie, sporo zrobicie sami i trochę popróbujecie, a wszystko to na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody – na Bulwarach Straceńskich!
Do współpracy zaprosiłyśmy blogerkę kulinarną – Annę Marię z bloga Kucharnia. To ona stale wpływa na nasze pomysły kulinarne, pokazuje nowe możliwości, kusi pysznościami. Dodatkowo jej doświadczenie i energia pokazały, że jak początek dnia, to koniecznie z Kucharnią, by nabrać siły na cały aktywny dzień!

labboratorium smaku kobbieciarnia
Wspólnie przygotujemy różne rodzaje śniadań – na słodko, słono, również w formie płynnej. Wszystko po to, by pokazać, że się da! A z pewnością wiecie już, że ten pierwszy posiłek powinien zawierać dużo węglowodanów złożonych, białka i tłuszczów. Dobrze zbilansowane i pyszne danie pozwoli nam się cieszyć dobrze rozpoczętym porankiem!
Wystrzałowe menu, sześć propozycji i kilka niespodzianek to nasz pomysł na wspólne rozpoczęcie weekendu. Oprócz gotowania, zapewniamy bardzo wesołą atmosferę i dużo uśmiechu! Zacznijmy ten dzień pysznym i zdrowym śniadaniem. Zapraszamy, wpadnijcie do nas na wspólne gotowanie 

Kiedy? 8 sierpnia (sobota) godz. 10-13
Gdzie? Ciachomania, ul. Górska 16 (Straconka)

- A word from our sposor -

Śniadanie z Laboratorium Smaku!