ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarniaPrzyglądając się trendom, jakie sugerują nam ostatnie pokazy największych domów mody, można z łatwością zauważyć, że swobodny styl sportowy, w najbliższym sezonie będzie towarzyszył nam nie tylko w fitness clubach. To dobra informacja szczególnie dla osób, które budują swój styl w oparciu o komfort i wygodę. Aktualne trendy dają przyzwolenie na istne miksowanie stylów i zapożyczanie poszczególnych elementów do zbudowania własnego, kreatywnego looku.

Niemałe pole do popisu będą mieli styliści. To, co w modzie na pozór się wyklucza, będzie tej wiosny łączone w nietuzinkowe stylizacje, dając upust kreatywności i nieograniczonej fantazji prawdziwych wielbicieli mody.

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarniaSport łączony będzie z tzw. modą wysoką. Sportowe obuwie, w połączeniu z elegancką sukienką nie będą już nikogo dziwić, podobnie jak szpilki w zestawie z typowym oversizowym dresem. Nie są to może zbyt eleganckie połączenia, ale z pewnością znajdą swoich zwolenników i wpiszą się w gust osób odważnie podchodzących do mody.

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarniaDlaczego warto postawić na sportowy styl?

  1. Wygoda – przede wszystkim!
  2. Młodzieńczy look – styl sportowy odmładza, warto mieć to na uwadze;)
  3. Zmienia podejście do mody – moda ma nam służyć, stanowić pewien komfort, pomagać bawić się stylami poprzez ich łączenie. Nie może zniewalać, narzucać czegokolwiek, wymagać poświęceń.
  4. Najlepsze materiały – tkaniny kojarzone z stylem sportowym to najczęściej naturalne włókna, typu bawełna, lub tkaniny stworzone tak, by skóra mogła oddychać, nie tylko przy okazji uprawiania sportu, ale także w codziennej aktywności.

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarnia

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarniaOsobiście ubóstwiam ten look. Sportowy sznyt potrafi odświeżyć każdą stylizację, wnosząc w nią odrobinę nonszalancji i odejmując lat. Stosuję go więc nie tylko w swoich, codziennych zestawieniach, ale i wiosennych propozycjach swojej marki odzieżowej – Bonanza Style, akcentując go przy pomocy odpowiednich krojów i kolorów. Tak odświeżona stylizacja sprawdzi się przy wielu okazjach, zapewniając ci komfortowe samopoczucie i swobodę ruchów. Jak to jednak zwykle bywa w modzie – i tu luz, winien być kontrolowany. W moim odczuciu estetycznym znacznie lepiej będzie się prezentował nowocześnie skrojony kardigan z dresowej dziany, połączony z elegancką sukienką, niż ta sama sukienka zestawiona tylko z adidasami.

bonanza style kobbieciarnia
wiosenna kolekcja marki Bonanza Style

Sportowe nie znaczy nudne! Nikt nie powiedział przecież, że dzięki litościwie panującym, sportowym trendom, zmuszona jesteś biegać od rana do wieczora w powyciąganym, szarym, bawełnianym dresie. Odpowiednio zestawiona, nieformalna stylizacja może okazać się niezwykle seksowna i kobieca. Wystarczy uzupełnić sportowe elementy stroju, jak choćby szerokie, luźne, oversizowe, bawełniane lub tkaninowe spodnie o przylegający do ciała T-Shirt z prześwitami, zwłaszcza że prześwitujące tkaniny i modelujące wzory to kolejny niekwestionowany hit tego sezonu.

Celebrytki wszystkich kontynentów oszalały na punkcie sportowych połączeń. Pora na Ciebie!;)

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarnia

Moda sportowa jako mocny trend nadchodzącego sezonu! - kobbieciarnia

Do zobaczenia!

Monika Sałapat

stylistka KoBBieciarni

właścicielka marki odzieżowej: Bonanza Style

bonanza logo

- A word from our sposor -

Sportowa elegancja. Silny trend nadchodzącego sezonu!