ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

https://www.youtube.com/watch?v=vkQCKVYmINM

W jesiennym paśmie KoBBieciarni, na przekór ponurej aurze, fundujemy Wam wakacje! „Wakacje z Wisłocką” to cykl wyjątkowych publikacji przygotowanych z wakacyjnym luzem i lekkością, poruszający ważne tematy w absolutnie niebanalny sposób.

wakacje-z-wislockaTo niepowtarzalna możliwość zaczerpnięcia z siły i bogactwa kilkunastoletniego doświadczenia nabytego w zakresie terapii par oraz rodzin, wzbogacona o świeże podejście do tematu i silny powiew pozytywnej energii, co sprawia, że mowa tu raczej o inspiracji i rozwoju, zamiast typowego terapeutyzowania.

– Odkrywanie spostrzeżeń Pani Wisłockiej było niezwykle cennym doświadczeniem. Co i rusz, zaskakiwała mnie poprzez to, iż potrafiła otworzyć mój umysł przy braku jednoczesnego poczucia zawstydzenia tematem. Dokładnie taki klimat starałyśmy się oddać w naszych regularnych rozmowach, dbając o to, aby dotyczyły kwestii Wam najbliższych, jak choćby podejmowania tematów związanych z miłością, gorączką namiętności, bliskością, zdradą, macierzyństwem, a czasem i faktem bycia tzw. „matką jemiołą”. Aby trafiały do Was bez banałów, a i bez ciężaru. Aby nie zawstydzały. W końcu wszystko o czym rozmawiałyśmy w tym cyklu, jest po prostu ludzkie. – wspomina prace przy tworzeniu cyklu Karolina Obremska.

spotkanie-z-wislocka-basicW dzisiejszym odcinku, pt: „Matka-jemioła”

  1. Czemu tak łatwo można się nią stać?
  2. Dlaczego choć w dzisiejszej kulturze o stabilności rodziny stanowi szczęście pary, tak łatwo wyśliznąć się z objęć męża i zacząć obejmować dziecko?
  3. O tym, że to, co dla niej zielone, dla niego może być niebieskie i że nie istnieje nikt, kto to obiektywnie oceni. Nawet terapeuta.
  4. O sile naszych nieświadomych dynamik, które działają w rodzinie.
  5. O tym, że nie istnieją doskonali rodzice, że potknięcia rodzicielskie są nieuniknione i dzieją się mimo głębokiej miłości.

Zapraszam do oglądania!

Pozdrawiam,

Karolina Obremska
Współzałożycielka portalu wiedzy psychologicznej MOTIVITA

- A word from our sposor -