ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

starcie tytanów pracy

Kasia Daniek – w przeszłości Dytektor Departamentu Sprzedaży, Kierownik Regionalny, a finalnie Dyrektor Regionalny dla regionu południowo-wschodniej Polski firmy Manpower Polska, specjalizująca się w dziedzinie Human Resources i Zarządzania Zasobami Ludzkimi, produkcji i optymalizacja procesu produkcji, sprzedaży oraz zarządzania sprzedażą.

Kamila Rosik – z wykształcenia doradca zawodowy. W swojej karierze miała możliwość pracować w różnorodnych środowiskach i kulturach organizacyjnych. Poza pracą w obszarze sprzedaży i marketingu, od dłuższego czasu zajmuje się wsparciem w zakresie przygotowania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, skutecznego poszukiwania pracy, doradztwa personalnego i kariery.

Te dwie aktywne zawodowo kobiety, postanowiły połączyć swoje siły, aby zaprezentować jedyne w swoim rodzaju zestawienie PRAWD i MITÓW, na temat skuteczności internetowych porad, dotyczących przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą. Dwa odmienne spojrzenia na źródła i przyczyny największych trudności, dwie grupy rozwiązań, jak poradzić sobie w tej niezwykle stresującej sytuacji.

Które ze złotych, internetowych pomysłów na idealny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej okażą się trafione, a które to tylko sympatycznie brzmiące mity? Czy podejście obu specjalistek – doradcy, który przygotowuje pracownika do rozmowy kwalifikacyjnej i poszukiwania wymarzonej posady oraz rekrutera, który dokonuje ostatecznego wyboru kandydata na dane stanowisko okażą się tożsame?

Będziecie mogły sprawdzić już dziś o 18:00 na KoBBieciarnia.pl

 

- A word from our sposor -

STARCIE TYTANÓW REKRUTACJI – cz. I