ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

plus-size-modelki-kobbieciarnia

Wydaje się, że nareszcie doczekaliśmy się czasów, w których atrakcyjną kobietą możemy nazwać nie tylko tę w rozmiarze 36, ale również 42, a nawet 50! Coraz więcej pośród nas, miłośników kobiecych kształtów i zaokrąglonych bioder-najlepiej przecież podkreślających przepiękną, kobiecą talię. Z pozoru banalne stwierdzenie, że „każda kobieta jest piękna” nabrało wreszcie nowego znaczenia.

Stało się tak między innymi, za sprawą modelek plus-size, których w Polsce nie brakuje. Warto o nich mówić nie tylko dlatego, że ich pełne, kobiece kształty „cieszą oko”, ale i dlatego, że każda z nich, przemyca w swojej działalności idee zdrowego trybu życia. Zdziwieni? Mimo nieco obfitszych kształtów, polskie blogerki plus-size, jawią się jako prawdziwe specjalistki od żywienia, znawczynie rządzących niezwykle popularnym na zachodzie, reguł nurtu slow-life oraz ikony dobrego stylu. Dbają, aby ich ciała pozostały zdrowe i jędrne oraz służyły im, możliwie jak najdłużej. Specjalnie dla Was zatem, postanowiłam zrobić na ten temat mały reaserch rynku. W toku swoich poszukiwań, odnalazłam szczęśliwie kilka Polek, którym zdecydowanie warto poświęcić swój czas…

Z Gracją na salony!

Zwróciłyście uwagę na piękną modelkę widoczną na zdjęciu powyżej. Jej imię mówi samo za siebie: Gracja. Oto autorka bloga: SUPER SIZE XL. Swoimi stylizacjami udowadnia, że kobieca figura wymaga umiejętnego ubioru, niezależnie od rozmiaru. Przełamuje stereotyp o tym, że size plus, może ubierać się jedynie w workowate spodnie.

gracjaplus-size
zdjęcia z bloga Gracji: SUPER SIZE XL

Dziewczyny na Plus!

plus-size-modelki-kobbieciarnia1

Natalia i Karolina skutecznie przekuwają swoją pasję w pracę! Ich blog pełen jest nie tylko trafionych, kobiecych stylizacji, ale także artykułów life stylowych, pełnych zdrowego dystansu do otaczającego nas świata pełnego oczekiwań i stereotypów.

plus-size-modelki-kobbieciarnia2

plus-size-modelki-kobbieciarnia4
zdjęcie z bloga: Dziewczyny na plus!

Krągła dziewczyna by Kornelia

Od zdjęć Kornelii ciężko oderwać wzrok! Piękna, uśmiechnięta, pełna entuzjazmu blogerka, codziennie pokazuje nam swoje szalone życie. Warto obserwować, aby zarazić się od niej tą wspaniałą energią!

plus-size-modelki-kobbieciarnia3

plus-size-modelki-kobbieciarnia5
zdjęcie z bloga: Krągła dziewczyna

Wystarczy zajrzeć na powyższe blogi, aby przekonać się, że polska blogosfera w żadnym wypadku nie pozostaje w tyle za światowymi trendami. Cieszenie się swoimi kobiecymi kształtami ułatwiają także polskie marki odzieżowe. Na uwagę zasługuje między innymi świeżo powstałą na rynku, dobrze rokująca marka MESS by HESS, oferująca modne, klasyczne fasony dostosowane do potrzeb Pań o niestandardowej sylwetce.

mess by hess moda plus size

mess by hess moda plus size

Pozdrawiam,

Justyna Hess

blogger w: MESS BY HESS

- A word from our sposor -

„Stawiamy na kobiecość”. Poznaj najpiękniejsze, polskie blogerki plus size!