ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

kobbieciarnia konkurs gerry weber

Nie masz pomysłu na prezent? KoBBieciarnia wraz z ekskluzywną marką odzieżową Gerry Weber śpieszą z pomocą! Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was konkurs na najbardziej kreatywne, świąteczne zdjęcie z motywem KoBBieciarnia Beauty & the Business. Do wygrania dwa vouchery o wartości 250 zł na zakupy w butiku Gerry Weber w centrum handlowym Sfera w Bielsku-Białej!

Wystarczy wykonać autorskie, ciekawe zdjęcie, utrzymane w świątecznym klimacie lub wykorzystujące motywy bożonarodzeniowe i wpleść w nie logo KoBBieciarni! Do wykonania zdjęcia użyć można magazynu KoBBieciarni w wersji drukowanej, otwartej strony internetowej KoBBieciarnia.pl z widocznym logo magazynu lub choćby wydrukowanego logo naszego portalu. Tak wykonane zdjęcie, należy opublikować na swojej facebookowej osi, upewniając się, że jest widoczne publicznie (a nie tylko dla Waszych znajomych lub znajomych Waszych znajomych) i podesłać nam link do Waszego profilu na adres: redakcja@kobbieciarnia.plNa zgłoszenia czekamy do 22.12.2015r.!

pasek

REGULAMIN KONKURSU!

  1. Organizatorem konkursu jest KoBBieciarnia Beaty&The Business we współpracy z marką odzieżową Gerry Weber.
  2. Nagrodą w Konkursie pozostają 2 vouchery prezentowe o wartości 250,00 zł każdy. Vouchery zrealizować można wyłącznie w salonie firmowym marski Gerry Weber w Centrum Handlowym SFERA w Bielsku-Białej. Sponsorem nagrody głównej pozostaje salon odzieżowy Gerry Weber w Centrum Handlowym SFERA w Bielsku-Białej ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała.
  3. Aby zakwalifikować się do konkursu, należy wykonać autorskie, ciekawe zdjęcie, utrzymane w świątecznym klimacie lub wykorzystujące motywy bożonarodzeniowe i wpleść w nie logo KoBBieciarni. Do wykonania zdjęcia użyć można magazynu KoBBieciarni w wersji drukowanej, otwartej strony internetowej KoBBieciarnia.pl z widocznym logo magazynu lub choćby wydrukowanego logo naszego portalu.
  4. Zdjęcie, należy opublikować na swojej facebookowej osi, upewniając się, że jest widoczne publicznie.
  5. W poście należy wpisać oznaczyć magazyn KoBBieciarnia poprzez wpisanie w treść opisu zamieszczonego nad opublikowanym zdjęciem @Kobbieciarnia Beauty &The Business (znacznik powinien przeładować się automatycznie).
  6. Link do profilu autorki na Facebooku z opublikowanym i dostępnym publicznie zdjęciem, należy skopiować i przesłać go na adres: redakcja@kobbieciarnia.pl, aby umożliwić Redakcji obejrzenia zdjęcia i profilu Konkursowiczki!
  7. Zgłoszenia wysyłać można najpóźniej do 22.12.2015r.! Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 23.12.2015r.
  8. Laureatka ogłoszona zostanie na portalu i fanapage-u magazynu KoBBieciarnia.pl poprzez podanie jej imienia i nazwiska. W wyżej wymienionych miejscach opublikowane zostanie także konkursowe zdjęcie laureatki.
  9. WAŻNE! Poprzez wzięcie udziału w konkursie i przesłanie na adres mailowy Redakcji Magazynu KoBBieciarnia linku do swojej osi na portalu społecznościowym Facebook z opublikowanym zdjęciem konkursowym, laureatka wyraża zgodę na wykorzystanie fotografii w celach komercyjnych magazynu KoBBieciarnia oraz na wykorzystanie jej danych osobowych do celów konkursu. Jeśli na fotografii widoczny będzie wizerunek autorki, wzięcie udziału w konkursie i przesłanie na adres mailowy Redakcji Magazynu KoBBieciarnia linku do swojej osi na portalu społecznościowym Facebook z opublikowanym zdjęciem konkursowym oznaczać będzie dodatkowo zgodę na wykorzystanie tegoż wizerunku.
  10. Konkursowe vouchery przesłane zostaną pocztą na adres korespondencyjny wskazany przez laureatkę. Dla zrealizowania voucheru o wartości 250 zł, niezbędne jest, aby jego posiadaczka zrobiła w salonie firmowym marki odzieżowej Gerry Weber zakupy na kwotę min. 50 zł!

garryweber współpraca kobbieciarnia

 

- A word from our sposor -

ŚWIĄTECZNY KONKURS GERRY WEBER & KOBBIECIARNIA.PL!