ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

sylwerstrowe trendy kobbieciarnia
Nadszedł grudzień , Sylwester tuż tuż… A przed nami – kobietami, znów ten sam dylemat – „co ja na siebie włożę”. Tegoroczne trendy niewiele odbiegają od tych z lat wcześniejszych. Jak co roku króluje „mała czarna” i wariacje na jej temat.  poleca na sylwestrowe wyjście krótkie czarne sukienki łączone ze złotem, kreacje z błyszczących szlachetnych materiałów i oczywiście cekiny, bez których sylwestrowa kolekcja byłaby niepełna.

Dominuje długość mini, jednak niezbyt krótka- kobieta ma błyszczeć , a nie szokować. Dozwolone oczywiście spódniczki z frędzlami i krótkie bluzki- wszystko z najwyższej jakości tkanin. Szlachetne materiały dodadzą elegancji na początku imprezy, a po północy nadal wyglądają świetnie. Bez względu na to czy to bal sylwestrowy, impreza w klubie czy też domowe przyjęcie – każda z nas chce tej nocy wyglądać wyjątkowo i wyjątkowo się czuć.

sylwerstrowe trendy kobbieciarnia

Bez odpowiedniej oprawy  nie będzie to możliwe, zadbajmy więc o to, by tego wieczoru nasza kreacja dodała nam czaru, sprawiła, że odważnie powitamy  Nowy Rok. Jeśli chcemy nowych wyzwań – postawmy na ekstrawagancję, ale w dobrym stylu, jeśli natomiast pragniemy spokoju- pozostańmy przy stonowanej elegancji.

sylwerstrowe trendy kobbieciarnia

Cokolwiek jednak wybierzemy, pamiętajmy, że pierwsza zasada- to wybór sukienki, która będzie wyrażać nas – nasze pragnienia i oczekiwania. I pamiętajmy o tym, co powiedziała nieoceniona  Coco Chanel: „Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na Tobie wygląda”. Zastanówmy się więc czy czerń jest naszym kolorem?

sylwerstrowe trendy kobbieciarnia

Przecież nie jest obowiązkowa. Nie bójmy się eksperymentować, sięgajmy po sukienki w innych barwach! Dodajmy do tego wysokie szpilki, ulubione perfumy i sukces gwarantowany.  Pamiętajmy, że „Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.” (Coco Chanel). Tylko tak pewne siebie wkroczymy w Nowy Rok… Wszystkim kobietom świadomym swojej wyjątkowości życzymy wielu sukcesów!

- A word from our sposor -