ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 brafitting kobbieciarnia

W modelowaniu sylwetki dążymy do kształtu klepsydry: biust- wcięcie- biodra. Co ma profesjonalnie dobrany i dopasowany biustonosz do sylwetki, jej prezencji? Porządkuje sylwetkę i pozwala dostrzec jej realny kształt, a nawet można by rzec – potencjał. Biustonosz taki podnosi biust odsłaniając talię. Zbierając, podnosząc i kształtnie układając biust ewidentnie zmieniamy proporcje sylwetki. Górna część sylwetki staje się ,,lżejsza”. Odsłania się najwęższe miejsce figury – przestrzeń pod biustem. Duży biust staje się mniejszy i nie przytłacza figury, a mały powiększa się i dodaje kształtów sylwetce.

Korzystne zmiany w odległościach pomiędzy podziałami poziomymi sylwetki, dają efekt zgrabniejszej, smuklejszej, kobiecej figury.

brafitting kobbieciarnia
Oczywiście wytrawna brafiterka- ekspert brafittingu dobierze oprócz odpowiedniego rozmiaru taką konstrukcję i model biustonosza, który będzie doskonale korelowal z typem Waszej sylwetki. Profesjonalnie dobrany biustonosz sprawi, że przestaniemy się garbić. Ma to ogromne znaczenie dla wyglądu całej naszej sylwetki.

brafitting kobbieciarnia
fotografie: Ewa Michalak

Można więc bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że brafitting jest nieodzownym elementem modelowania kobiecej figury i stylizacji. Najwyższa pora zacząć doceniać jego rolę w walce o zadowalający wygląd naszej sylwetki!:)

ślaczek

Agnieszka Dubiel kobbieciarnia

Agnieszka Dubiel – ekspert brafittingu

Szkoły Wdzięku Perfection is Mine Anny Filipiak

- A word from our sposor -

Szkoła Wdzięku KoBBieciarni – Brafitting, a modelowanie sylwetki