ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

kobbeciarnia patronat medialnyJeśli jesteś właścicielką firmy i tworzysz nową markę o sukcesie zdecyduje wiele czynników takich jak: wiedza, innowacyjność, umiejętność tworzenia więzi interpersonalnych, wytrwałość i charyzma, ale jeśli wszystkie Twoje wysiłki będą nieobecne w przestrzeni publicznej i medialnej to szanse, że informacje o Twoich produktach i usługach dotrą do potencjalnych klientów są znikome.

Klasyczna reklama ma ograniczoną skuteczność, szczególnie ta poza czasem antenowym w paśmie „prime time”. Jeśli działasz w sektorze publicznym lub służysz słusznej sprawie w organizacji pozarządowej a nikt nigdy nie słyszał o Tobie i Twoich pomysłach to także nie wróży to najlepiej sukcesowi danego przedsięwzięcia. Dlatego tak ważna jest chęć i umiejętność występowania publicznego w mediach i przed audytorium.

Wiedzę jak przekonać do siebie publiczność zgłębiali już starożytni mędrcy łącznie z Arystotelesem i dorobek w dziedzinie retoryki jest znaczny i warto z niego korzystać. Działając w charakterze patronów medialnych wydarzenia, serdecznie zapraszamy Cię więc do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym w Krakowie przez INTERMANNERS Diplomacy & Business Training w dniu 5 sierpnia 2016 r.

Poprowadzi je doświadczony ekspert w dziedzinie retoryki i mediów dr Rafał Kuś z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który jest laureatem nagrody im. dr Pawła Stępki, przyznawanej przez Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Krajową Radę Radiofonii i Telewizji za najlepszą pracę doktorską z dziedziny mediów elektronicznych. Na szkoleniu uzyskasz odpowiedź m.in. następujące pytania:

  • W jaki sposób przyciągnąć uwagę audytorium?
  • Jak wykreować samego siebie jako mówcę, którego warto wysłuchać?
  • W jaki sposób z kilku prostych argumentów złożyć spójne i porywające przemówienie, które przekona słuchaczy do naszego stanowiska?
  • Jak rozpoznać potrzeby i oczekiwania widowni?
  • Czego mogą nas nauczyć mówcy tacy jak Abraham Lincoln i Barack Obama?

Będziesz miała także szansę na praktyczne przećwiczenie nowo nabytych umiejętności oraz poznasz nowych, interesujących ludzi. Szczegółowy program szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie:

http://www.intermanners.pl/szkolenie-wystapienia-publiczne/.

 

 

 

 

- A word from our sposor -

Szkolenie „Wystąpienia publiczne”. Zostań charyzmatycznym mówcą!