ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

22 Października w zabytkowej Sali Rydutowej Pasażu pod Orłem odbyło się pierwsze na Podbeskidziu modowe wydarzenie dla najmłodszych. W jednym miejscu spotkały się najznamienitsze firmy odzieżowe oraz autorskie marki mody dziecięcej z całej Polski. Pojawili się także twórcy biżuterii, producenci przedmiotów użytkowych oraz kosmetyków dziecięcych. Na wystawie zaprezentowało się ponad 30 wybranych marek oferujących produkty dla dzieci i rodziców. Nie zabrakło też okazji do skosztowania pysznego jedzenia, wszystko w specjalnie przygotowanej strefie Mini Bistro.

W pokazach mody uczestniczyły zarówno znane marki jak i autorskie butiki m.in. Wójcik Fashion , bucikibabice.pl , Madmuazelle – Mayoral ubrania , Projekt ASz , By o la la Bielsko-Biała, Satina Folk Pracownia Krawiectwa Artystycznego. By Polka, Grusie. Aż 60 dzieci zaprezentowało się na Targowym wybiegu. W pokazach mody wzięły udział dzieci doświadczone w tym podobnych wydarzenia – biorące już wcześniej udział w reklamach telewizyjnych i pokazach, ale i te, które zaczynają dopiero swoją przygodę z modelingiem. W pokazach wzięli także udział ich rodzice.

Na stoisku jednego z głównych patronów wydarzenia zorganizowane zostały warsztaty przez Dental Care. Natomiast na stoisku przedszkole „GROSZEK” można było spokojnie zostawić dzieci pod opieką animatorek. Główną atrakcją- strzałem w dziesiątkę była bezpłatna fotobudka. Nie zabrakło smakołyków, pyszne wypieki i zdrowe desery w specjalnie przygotowanej strefie Mini Bistro. Kawiarnia Wiedeńska „Dekaffe” z Żywca.

Najważniejszy był uśmiech dzieci oraz zadowolenie rodziców. W dobie komputerów i brzydkiej aury dzieci mogły mile spędzić czas – przy zabawach i konkursach organizowanych przez wystawców. Szykujemy się do 3 większej edycji!

Tylko tu, w jednym miejscu, spotyka się doświadczenie, moc atrakcji, możliwość zasięgnięcia opinii, bezpłatne konsultacje, interesujące wykłady ekspertów, zabawy dla najmłodszych, konkursy z nagrodami. Główną atrakcją będzie pokaz mody dziecięcej.

Więcej informacji na TARGI Fashion Kids. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Mody Prestige.

Organizatorem była Agencja Mody Prestige

Foto: Fotografia  Sławomir Jurczak

- A word from our sposor -

Targi Fashion Kids na Podbeskidziu! Zakupy i pokazy mody w jednym miejscu