ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Hop hop, czy są na pokładzie jakieś mamy, które w jeden z deszczowych dni lipca („co przeplata” w tym roku trochę lata i nie najprzyjemniejszej jesieni) chciałyby zabrać swe pociechy na przyjemny seans kinowy? A może są wśród nas Panie, które same – po godzinach tkwienia w sztywnych ramach konwenansów marzą, aby poczuć w sobie dawno zapomniany pierwiastek dziecka i odlecieć gdzieś daleko do bajkowej krainy? Jeśli tak, mamy dla Was idealną kinową propozycję!

w głowie się nie mieści kino dla dzieci kobbieciarnia

Ta sympatyczna, niezwykle przyjemna dla oka historia małej Riley, definiowana jest przez 5 spersonifikowanych emocji tkwiących w głowie dziewczynki – Radość, Strach, Gniew, Odrazę oraz Smutek. Żyjąc w głowie Riley od najmłodszych lat każda z nich zdążyła już na dobre zadomowić się w umyśle dziewczynki. Prym wiedzie oczywiście Radość. Rola pozostałych bohaterów głowy głównej bohaterki pozostaje w początkowych etapach jej życia mocno ograniczona, rzec można by incydentalna. Sytuacja ta, ulega jednak zmianie z chwilą przeprowadzki Riley i jej rodziców do nowego miasta. W świecie emocji dziewczynki pierwsze skrzypce zaczyna od tej chwili odgrywać gburowata, sino niebieska, krępa i niziutka Emocja Smutku.

w głowie się nie mieści kino dla dzieci kobbieciarnia

Produkcja godna polecenia widzom w każdym wieku. Lekka, familijna historia o nieco głębszym przekazie. Idealny materiał edukacyjny dla dzieci, nie do końca rozumiejących jeszcze duchowe bogactwo i emocjonalną złożoność swojego własnego „Ja”.

- A word from our sposor -

„W głowie się nie mieści” – O rozstroju emocjonalnym językiem bajki