ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Gdy byłam mała, często chciałam cofnąć czas. Uważałam, za niesprawiedliwe, fakt, że jest to niemożliwe. Wszystkie utracone okazje raz na zawsze! Alternatywne scenariusze, które możemy przeżyć tylko w swoim umyśle. To nie fair!Ale tak to zostało pomyślane. Jedna chwila, jeden raz.

Wówczas wymyśliłam coś, czego trzymam się do teraz. Miałam wtedy może 8-10 lat. Miałam w sobie cudowną mądrość dziecka. Postanowiłam żyć jak w filmie….

Co zrobiłaby aktorka, grająca główną rolę (Ciebie) w filmie zwanym życie? Zgłosiłaby się na lekcji czy nie? Umówiłaby się z chłopakiem, który jej się podoba? W czasie kłótni popłakałaby się, czy odcięła ciętą ripostą? Rozwiodła się czy została w nieudanym małżeństwie? Kupiłaby samochód w kolorze swoich marzeń, czy poprawny biznesowo? itp.

Na zdjęciu – coach,  Barbara Lech

Pamiętaj, codziennie oglądają Cię tłumy widzów, chcą czegoś ciekawego, chcą Cię naśladować, pragną czegoś interesującego, akcji! Jesteś ich idolką. Wiedząc to, jakbyś wtedy żyła? Co byś robiła?

Tak biegnie moje życie.

Gram główną rolę w swoim filmie. Kto by chciał oglądać bohaterkę, która nic nie robi?! Na pewno nie ja!

Więc wychodzę ze strefy komfortu, tak często jak się da. Robię to co czuję w sercu, uśmiecham się non stop, a jak płaczę to spektakularnie. Wściekam się na całego i kłócę po włosku. Jestem ważną osobą w swoim życiu. Wiem, że nie da się cofnąć czasu, tutaj „ctrl z” nie działa. Trzeba od razu żyć tak, jak czujemy, pragniemy.

Polecam film „Czas na miłość”, rewelacyjnie pokazuje temat. I kurs online: Bardziej Świadoma Siebie. Doceń siebie. Bądź dla siebie ważna.

Barbara Lech

Life&Business coach

- A word from our sposor -

„W życiu nie ma CTRL Z!”