ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Jako patron medialny wydarzenia, gorąco zapraszamy wszystkie mieszkanki regionu Podbeskidzia i okolic już w niedzielę 24.09.2017r. na wyjątkowe warsztaty Narzędzi Coacha Grupowego pod przewodnictwem znamienitego gościa, cenionego coacha biznesowego – Anety Jurewicz!

Aneta Jurewicz to właścicielka JUREWICZ COACHING PROJEKT, Mentor Coach ICF POLSKA, trener, coach ACC International Coach Federation, wykładowca, Członek komisji ds. Nauki International Coach Federation Polska. Certyfikowany Coach Zespołowy i Grupowy, Pedagog. Prelegent na Ogólnopolskich Konferencjach branży szkoleniowej. To także ceniony wykładowca i trener coachingu na Uniwersytecie Łódzkim na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, kierunkach: Coaching i Mentoring Organizacyjny oraz Life Coaching. Trener Coachingu w Szkole Coachów Akademii SET. Prowadzi warsztaty w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET.

aneta jurewicz kalejdoskop kobbieciarniCoaching jest jej ogromną pasją, specjalizuje się w prowadzeniu coachingu wyższej i średniej kadry managerskiej oraz coachingu zespołów szczególnie w branży medycznej,farmaceutycznej i finansowej. Prowadzi autorskie warsztaty: Manager Coachem, przygotowując managerów do korzystania z narzędzi coachingowych w zarządzaniu. W roli Executive Coacha pracowała min dla: S7 Mediacal Coampany, Pramerica, Nest Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, BGK, Santander Consumer Bank, PKO BP, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Berlin Chemie, Polpharma, Angelinii Pharma, Gedeon Richter, Glaxo Smith Kline, Astellas Pharma, BSH, Wika Polska, Ventra Clima, Rezal oraz dla szeregu marek prywatnych placówek medycznych i sieci aptek.

Wpisana na listę Mentor Coachów ICF Global prowadzi mentorcoaching i superwizje dla coachów w procesie akredytacji ICF. Autorka rubryki coaching w czasopismach: BUSINESSMAN.PL oraz ALTER BUSINESS.INFO. oraz redaktorka działu Business w KOBBIECIARNI. Aneta pełni także rolę dyrektora merytoryczny szkoleń medycznych YOUVENA. Twórca Akademii Przedsiębiorczości dla Lekarzy oraz Akademii Trenera dla Lekarzy. Zarządza i projektuje procesy rozwojowe dla managerów, lekarzy, farmaceutów, przedstawicieli medycznych. Jest wolontariuszką Fundacji Gajusz.

Warsztaty skierowane są w szczególności do tych, którzy pracują z grupami: menadżerów, liderów, coachów, trenerów, nauczycieli, psychologów, pracowników działu HR, scrum masterów, agile coachów.

Coaching grupowy to proces, podczas którego uczestnicy pracują nad swoimi realnymi wyzwaniami, indywidualnymi celami. Metody, jakich doświadczysz podczas warsztatów pozwolą Ci na skuteczne przeprowadzenie członków grupy przez cały proces, od przyglądania się wyzwaniu z różnych perspektyw do generowania rozwiązań. Łączą w sobie coaching indywidualny oraz wsparcie grupy, co pozwala uczestnikom procesu na wgląd i tworzenie „nowego”.

PODCZAS WARSZTATÓW DOŚWIADCZYSZ I NAUCZYSZ SIĘ STRUKTUR TRZECH AUTORSKICH METOD PRACY Z GRUPAMI:

1.Potential Extraction Map
2.Group Coachinng Dabate Metod
3.Active Creation Method

Warsztaty odbywać się będą w Bielsku-Białej w Instytucie Dietetyki Klinicznej w niedzielę 24.09.2017 od 9.00-16.00, w lokalu przy ul. Warszawska 5/512. Patronat medialny nad wydarzeniem, sprawuje KoBBieciarnia.pl.

pasekZapisy na Warsztaty trwają pod adresem: jurewiczcoach@gmail.comKoszt: 300 zł netto
Gwarancja miejsca na warsztatach to wpłata zaliczki do w wysokości 150 zł na numer konta:
10 1020 5558 0000 8302 31 04 5444
warsztaty potwierdzone certyfikatem Jurewicz Coaching Projekt i Mentor Coacha Anety Jurewicz
zapisy: jurewiczcoach@gmail.com
www.anetajurewicz.pl
791 518 909

- A word from our sposor -

Warsztaty Narzędzi Coacha Grupowego już 24.09 w Bielsku-Białej!