ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Barbara-Janysek Możesz Schudnąć kobbieciarnia

Nadchodzące wielkimi krokami letnie wakacje napawają Cię przerażeniem, gdy uświadomisz sobie, że Twojemu ciału daleko do doskonałości? Z Redaktorką KoBBieciarni – Barbarą Janysek zrozumiesz, że pierwszym krokiem na drodze do doskonałości jest przemeblowanie swojego myślenia! Zacznij już dziś i nastaw się na sukces w skutecznym, zdrowym odchudzaniu! Zapraszamy na warsztaty: Możesz schudnąć – odpowiednie przygotowanie to podstawa sukcesu

Jako patron medialny wydarzenia, serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu wszystkie nasze Czytelniczki. Warto jednak pośpieszyć się z decyzją, jako, że Warsztaty Barbary Janysek: „Możesz schudnąć –  odpowiednie przygotowanie to połowa sukcesu”, odbędą się już 7 Maja 2016, w godzinach 10:00-14:00 (Sobota) w Warszawie, a liczba dostępnych miejsc pozostaje ściśle ograniczona!

Możesz schudnąć! to wyjątkowe warsztaty dla Kobiet,
podczas których przyjrzymy się niezbędnym obszarom na drodze do szczuplejszej sylwetki:

 • rola nastawienia w procesie odchudzania
 • odpowiednie planowanie (w zgodzie ze sobą i bez wyrzutów sumienia)
 • 3 filary zdrowego stylu życia
 • o czym należy pamiętać podczas odchudzania

Jakie osiągniesz korzyści:

 • dowiesz się, jak ogromne znaczenie ma nastawienie dla skuteczności odchudzania
 • przyjrzysz się swojemu nastawieniu i zobaczysz, czy bardziej wspiera Cię, czy przeszkadza w tym, aby schudnąć
 • poznasz ograniczające Cię przekonania
 • poznasz sposoby radzenia sobie z pokusami
 • dowiesz się jak radzić sobie w trudnych momentach
 • odkryjesz i wzmocnisz swoją wewnętrzną motywację do zmiany
 • stworzysz plan na miarę Twojej sytuacji i potrzeb

A wszystko to w bezpiecznej atmosferze, w niewielkim gronie Kobiet, gdzie będziesz mogła poczuć się bezpiecznie i swobodnie, a oprócz wiedzy, którą otrzymasz, znajdziesz rówież czas na wymianę doświadczeń i otrzymanie należytego wsparcia.

barbara JanysekProwadząca: Barbara Janysek – doradca żywieniowy, psychodietetyk, coach. Absolwentka psychodietetyki (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, studia ukończone z wyróżnieniem), doradca żywieniowy, Coach (studia podyplomowe – Coaching for Life and Business), magister stosunków międzynarodowych, członek Towarzystwa Psychodietetyki. Aktualnie prowadzi własny gabinet i organizuje liczne warsztaty, podczas których wspiera kobiety w skutecznym odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych i zwiększaniu ich pewności siebie – w życiu osobistym i zawodowym.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się już dziś. Wyślij wiadomość na adres basia@fitstrategia.pl w tytule wpisując WARSZTATY WARSZAWA lub bezpośrednio kup bilet klikając tutaj.

Barbara-Janysek Możesz Schudnąć kobbieciarnia

- A word from our sposor -

Warsztaty Redaktorki KoBBieciarni Barbary Janysek – Możesz Schudnąć!