ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

regla-martinez-madej-kobbieciarniaJeśli podobnie jak i my, kochacie ZUMBĘ, lecz jakimś cudem nie wiecie jeszcze kim jest Regla Maria Peñalver Hernández-Madej najwyższa pora nadrobić zaległości! To światowej sławy artystka, urodzona 20 stycznia 1982 roku, w Camaguey na Kubie. Tam ukończyła szkołę sportową EIDE Cero Pelado, gdzie należała do drużyny sprinterek, wraz z którą zdobyła mnóstwo medali na zawodach. To taniec okazał się jednak prawdziwą miłością Regli. Swoją przygodę z nim rozpoczęła w szkole ballet folklorico w Camaguey, gdzie ukończyła kurs folklorystyczny tańców kubańsko-afrykańskich  W 1998 roku przeprowadziła się do Varadero (prowincja Matanzas) gdzie rozpoczęła pracę tancerki w profesjonalnym stowarzyszeniu tanecznym „Danza Cuba”. Po roku zmieniła pracę i rozpoczęła swój kontrakt w Narodowym Stowarzyszeniu Sztuk Scenicznych „DanzArenas” w Varadero, gdzie uczyła się różnych stylów tańca, pochodzących z Ameryki Łacińskiej. Występowała w pokazach oraz prowadziła lekcje tańca.

W lutym 2002 roku we współpracy z Kubańskim Instytutem Muzycznym otrzymała certyfikat specjalizacji w zakresie tańca związanego z inscenizacjami muzycznymi wydanym przez Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla. Od maja 2004 roku pracowała w Consejo Provincial de las Artes Escenicas de Matanzas (Urząd doradczy ds. Sztuk Scenicznych w prowincji Matanzas). Od października 2009 roku Regla mieszka i pracuje w Polsce, gdzie z przyjemnością uczy Polaków latynoamerykańskich rytmów.

334Już w sobotę 22 października każdy może się przekonać co to znaczy czuć muzykę w sercu i duszy! Od godz. 11.00 do 13.00 w Studiu Zumby w Czechowicach-Dziedzicach (woj. Śląskie), przy ul. Narutowicza 38,  Regla poprowadzi Warsztaty Taneczne z Afro Cuban oraz Latino Mix dla każdego! KoBBieciarnia będzie na miejscu ze swoim wsparciem oraz honorowym patronatem medialnym – i Ciebie nie może zatem zabraknąć!

Warsztaty Taneczne z Reglą Marią Hernandez-Madej- KoBBieciarnia

Więcej o wydarzeniu możesz przeczytać TUTAJ!

 

 

- A word from our sposor -