ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

wesele w stylu boho kobbieciarnia

Prawdopodobnie najwdzięczniejszym zadaniem fotografa pozostaje wykonanie sesji ślubnej dwojga zakochanych w sobie ludzi, w których uszach, nie przestały jeszcze rozbrzmiewać dźwięki wypowiedzianej niedawno przysięgi małżeńskiej. Przedstawienie i uwiecznienie ich uczucia jest szczególnym celem, który posiadać winien równie wyjątkową oprawę. Nie ma chyba piękniejszej scenerii, aniżeli przesycony intensywnymi kolorami, a jednocześnie tajemniczo „przygaszony” plan zdjęciowy, jaki przygotowała dla nas natura w nadchodzącym sezonie jesiennym.

wesele w stylu boho kobbieciarnia

Rdzawobrązowa kolorystyka, jaką od początków jesieni obserwować będziemy za oknem, nierzadko skłania Panny Młode do angażowania w swe niezapomniane, ślubne uroczystości, motywów utrzymanych w coraz to modniejszym ostatnimi czasy – stylu boho.

wesele w stylu boho kobbieciarnia

wesele w stylu boho kobbieciarnia

Boho to nawiązanie do bliskich związków człowieka z otaczającą go naturą. Dziką, szaloną, spontaniczną. To miłosne wątki, zaczerpnięte prosto z cygańskiego taboru, niewymuszony urok, eklektyczne dodatki nadające miejscu uroczystości, nietuzinkowego charakteru. Zwolenniczki stylu boho nie wpadają w konwenanse, nie dopinają każdego elementu na ostatni guzik – oddają się chwili. Boho to styl przepełniony barwnymi, na pierwszy rzut oka niespójnymi dodatkami, nieskrępowanym, naturalnym wdziękiem, którego najlepszą prekursorką jest sama Kate Moss czy Sienna Miller, które na co dzień hołdują temuż właśnie nurtowi..

wesele w stylu boho kobbieciarnia wesele w stylu boho kobbieciarnia

Panna Młoda, która pragnie w tym szczególnym dniu nadać swojej stylizacji nieco hipissowskiego luzu, osiągnie ten cel dzięki dodatkom z piór, kwiatów, kolorowej, a przede wszystkim wyrazistej biżuterii, frędzlom i barwnym wstążkom. Sukienka wpisująca się w ten nurt, z całą pewnością będzie bazowała na koronkach, ażurach lub falbankach, zwiewna, oryginalna – nijak nie będzie pasowała do eleganckich i strojnych sal weselnych. Aby całe wydarzenie zachowało spójną stylistykę, ślubny look Panny Młodej winien zostać uzupełniony o delikatny makijaż, niesfornie upięte włosy i bukiet z polnych kwiatów. Panna Młoda może bezpardonowo porzucić niewygodne szpilki, na rzecz stylowych sandałków (czy też w zgodzie z naturą, powędrować do ślubu boso).

wesele w stylu boho kobbieciarnia

Nie wiem jak Wy, drogie Panie, ale stylizacja ślubu w nurcie boho już dawno skradła moje serce, a każda kolejna Para Młoda, która przemyca do swojego wydarzenia elementy zaczerpnięte z tego trendu, sprawia, iż utwierdzam się w przekonaniu, że jest to idealny motyw przewodni wesela.
Wszakże, nie tak dawno powiedziałam, że mogłabym iść do ślubu w wianku z polnych kwiatów oraz trampkach na nogach… Muszę dotrzymać słowa;)

wesele w stylu boho kobbieciarnia

Pary Młode, które było mi dane uwiecznić na załączonych zdjęciach, wdzięcznie, ale dość nieśmiało podeszły do tego niezwykle kreatywnego tematu. Noszę więc w sobie skrytą nadzieję, że kolejni bohaterowie moich ślubnych sesji będą decydowali się na odważniejsze wykorzystanie elementów proponowanych przez styl boho. Warto wycisnąć z niego wszystko co najlepsze!

wesele w stylu boho kobbieciarnia

Pozdrawiam, Magdalena Brańka

Współwłaścicielka żywieckiej Fabryki Fotografii

- A word from our sposor -