ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WWK - ŁÓDŹ - KoBBieciarniaŁódź dopisała. Odbywająca się w tym mieście Wielka Wymiana Kontaktów ponownie pokazała, że przedsiębiorcy prężnie tu działają, a co więcej bardzo chętnie spotykają się w większym gronie.

Czterogodzinny event obfitował w niezwykle ciekawe wystąpienia trójki prelegentów, możliwość zapoznania się z bogatą ofertą partnerów oraz sponsorów oraz networkingiem, który pozwolił prawie 200 gościom poznać się osobiście.

Organizatorzy zadbali, by zaproszeni goście nie tylko profesjonalnie, ale interesująco i efektownie podzielili się swoją wiedzą. Sylwia Kurzela – prezenterka Radia Eska, w charakterystycznym, lekkim stylu opowiadała o wizerunku i szczerości rozmów. Izabela Makosz – bizneswoman, twórczyni internetowej telewizji dla kobiet, swą historią z życia pokazała uczestnikom, jak wiara w siebie oraz kompetentnie przygotowany business plan pozwala stworzyć firmę swoich marzeń. Natomiast trener biznesu – Tomasz Sidewicz, bardzo konkretnie omawiał temat negocjacji.

Czy takie wydarzenia są potrzebne? Jak pokazuje wtorkowa inicjatywa w Łódzkim Domu Kultury, sprawdza się to idealnie. Właściciele firm zyskali nie tylko nową wiedzę, nowe znajomości, ale może i nowych partnerów biznesowych.

Magdalena Leszner-Skrzecz

- A word from our sposor -

Wielka Wymiana Kontaktów – „Łódź dopisała!”