ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

akademia kobiet sukcesu kobbieciarniaJako jeden z patronów medialnych wydarzenia, serdecznie zapraszamy na największe od 7 lat wydarzenie w Akademii Kobiet Sukcesu i zarazem Jubileusz 7-lecia Akademii Kobiet Sukcesu –  niesamowicie energetyczny „Wielki Zjazd Kobiet Sukcesu”

CO CIĘ CZEKA?

 • największy wydarzenie rozwojowe w Akademii Kobiet Sukcesu
 • tornado pozytywnej energii
 • niezwykła atmosfera i spotkanie społeczności Akademii Kobiet Sukcesu
 • unikalne historie Kobiet Sukcesu
 • poczujesz MOC sprawczości KOBIET
 • spotkanie będzie miało interaktywny charakter, wciągający w dialog Uczestniczki wydarzenie

 POZNAJ PROGRAM ORAZ NIEZWYKŁYCH GOŚCI, JACY WYSTĄPIĄ TEGO DNIA!

wielki zjazd kobiet sukcesu kobbieciarnia

Wystąpią m.in.:

 • Ania Witowska – charyzmatyczna trenerka zmiany na lepsze, autorka bestsellera „Babskie Fanaberie, czyli w cholerę z tym wszystkim” i założycielka Kobiecego Punktu Widzenia, który na facebooku zgromadził ponad 120 tysięcy fanów.
 • Dagmara Skalska – autorka bestsellerowej serii książek „Egoizm to nie grzech”, blogerka i inspiratorka, założycielka Projektu Egoistka – kampanii społecznej, uczącej kobiety pozytywnego egoizmu, w ramach której dotarła do 300 tysięcy Polek. Uwielbiana przez kobiety za swoją mądrość, siłę i radość życia.
 • Patrycja Załug – dyplomowana trenerka i certyfikowany coach, właścicielka Instytutu Przemiany oraz współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej
  z największych organizacji kobiecych w Warszawie zajmujących się rozwojem osobistym, obecnie społeczności ponad 12 tysięcy kobiet, które nawzajem wspierają się i inspirują do tego, by żyć pełnią.

UWAGA! Tylko do 4 maja trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie.

Będzie to Jubileusz 7-lecia Akademii Kobiet Sukcesu, a zarazem wielkie spotkanie Uczestniczek naszych konferencji, przyjaciół i partnerów biznesowych! Spotkania Akademii cieszą się niezwykle pozytywną energię, więc i tym razem chcemy się spotkać z Wami, aby razem uczcić ten niezwykły dzień! Zapraszamy wszystkie Kobiety, które należą lub chcą dołączyć do naszej społeczności!

Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl

Partnerzy główni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Pharmaton Geriavit, Portal Liderka.pl

- A word from our sposor -