ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Wiosna to w KoBBieciarni czas spektakularnych przemian! Nie tracąc z pola widzenia zmagań Kasi Wojcieszczak – finalistki patronowanej przez nas, Akcji: METAMORFOZA – Nowe życie mamy, której niezwykłą przemianę możecie obserwować na bieżąco na fanpage-u wydarzenia – już dziś, rozpoczynamy oficjalnie proces zachwycającej metamorfozy dwóch kolejnych bielszczanek.

Finalistka akcji „Metamorfoza Nowe Życie Mamy” – Kasia Wojcieszczak na zdjęciu z Haliną Gawlińską, właścicielką Kliniki Future Clinic w Bielsku-Białej, fotografia pochodzi z fanpage-u wydarzenia Akcji na Facebooku.

Tym razem, mowa o bohaterkach kolejnej, patronowanej przez platrofmę KoBBieciarnia, Akcji Zmień się do lata”, zorganizowanej przez Salony Naturhouse. Finalistki wiosennego projektu Naturhouse, wyłonione spośród morza kandydatek, zainteresowanych walką o bilet do całkowitej zmiany swojego życia, już dziś – rozpoczynają swoją drogę do lepszego „Ja”:

Spośród wielu zgłoszeń, podczas drugiego etapu castingu wybrałyśmy dwie kandydatki, które ujęły nas swoją historią. Obie Panie, tryskają optymizmem; są wdzięczne za możliwość jaką daje im Nasza akcja. Mocno wierzą w sukces całego projektu; prezentują ogromną dawkę motywacji, którą będziemy starać się wykorzystać, w jak najlepszy sposób – komentują organizatorzy Akcji Zmień się do lata”. Wśród finalistek Metamorfozy Naturhouse znalazły się:

Ilona Jafernik-Stolarczyk:

Ilona ma 42 lata, jest pełną optymizmu kobietą, kipiącą życiową energią i humorem. Jak sama pisze o sobie: „Czuję się szczęśliwa i spełniona na gruncie zawodowym i rodzinnym. W tej historii jest jednak łyżka dziegciu – mój wygląd, a dokładnie mówiąc nadwaga, która coraz bardziej mi przeszkadza i blokuje aktywność życiową. No cóż, w życiu radzę sobie dobrze, ale z tym, poradzić sobie nie potrafię”.

Ilona już od najmłodszych lat prowadzi nierówną walkę z kilogramami, które znikały szybko, aby zaledwie chwilę później powrócić z nawiązką, źle dobrane diety oraz brak kontroli specjalisty w zakresie żywienia – nie pomagały.

Gdy tylko zauważyłam informację o castingu poczułam impuls; uznałam, że to zwyczajnie musi się udać. W końcu albo teraz albo nigdy! – komentuje szczęśliwa finalistka.

W ramach akcji metamorfoza Naturhouse, Ilona będzie korzystać z 10 tygodniowej kuracji odchudzającej w centrum Dietetycznym Naturhouse przy ul. Cieszyńskiej 132 w Bielsku-Białej. Na finalistkę, czeka aż 10 spotkań z profesjonalnym dietetykiem – Panią Małgorzatą Skórzak, która dobierze da uczestniczki metamorfozy, idealny plan żywieniowy i skoreluje go odpowiednio z kolejnymi etapami jej kuracji. Dietetyk zadba także o naturalną suplementację, która wspomoże u Ilony proces odchudzania, zapewniając trwałość jego efektów i zdrowy przebieg stopniowej utraty wagi.

Zadbamy również o aktywność ruchową naszej bohaterki zapewniając jej całkowicie bezpłatny, nieograniczony dostęp do siłowni City Fit Bielsko-Biała, gdzie pod okiem profesjonalistów będzie mogła zadbać o swoją kondycje fizyczną oraz o „zwiększenie obrotów” swojego metabolizmu.

Sylwia Solich-Kasperek:

Mam  27 lat. Do metamorfozy Naturhouse, zgłosiłam się, ponieważ pragnę zmienić swoje życie. Chcę także, aby moje dzieci odzyskały pełną siły i werwy – uśmiechniętą mamę. Od kilku lat próbuję wrócić do swojej wymarzonej wagi. Udało mi się nawet schudnąć 8 kg, ale czułam wciąż, że stać mnie na więcej. Aby osiągnąć zamierzony efekt, potrzebuję jednak profesjonalnej opieki dietetyka i Waszego wsparcia. – komentuje swoje zgłoszenie SylwiaPotrzebuję siły i motywacji do walki o lepszą siebie. Metamorfoza Naturhouse, to dla mnie światełko w tunelu. Przemiana, jaką za sobą niesie – nie tylko wpłynie na mój wygląd, ale i spowoduje, że poczuję się silną i pewną siebie kobietą, umiejącą przeciwstawić się wszystkim problemom z uśmiechem na twarzy! Muszę i chcę zmienić swoje życie, aby stać się w pełni szczęśliwą i spełnioną.” – dodaje Sylwia.

W ramach akcji metamorfoza, Sylwia będzie miała możliwość pracy z dietetykiem Naturhouse Bielsko-Biała, przy ul. Gazowniczej 1 – Justyną Jędrzejowską W ciągu kolejnych 10ciu, cotygodniowych spotkań, dietetyk dobierze dla uczestniczki, odpowiedni plan żywieniowy wraz z suplementacją, których prawidłowe zestawienie, z pewnością pomoże Sylwii, osiągnąć wyznaczony cel.

Dodatkowo, Sylwia otrzyma także karnet na siłownię City Fit. Zdrowa dawka ruchu nie tylko przyczyni się do spadku zbędnych kilogramów, ale i pomoże utrzymać Jej dobre samopoczucie!

Całkowitą przemianę naszych kandydatek zakończy profesjonalna sesją zdjęciowa, wraz z odpowiednio dobranymi do typu ich urody – stylizacją i wizażem. Finalistki ruszają właśnie do boju o bardziej zadowalający dla nich wygląd i lepsze samopoczucie. Od dziś, efekty ich prac, będziecie mogły śledzić na fanpage-ach salonów Naturhouse w Bielsku-Białej na ul. Gazowniczej oraz ulicy Cieszyńskiej.

- A word from our sposor -

Wybrano finalistki metamorfozy Naturhouse. Poznajcie Ilonę i Sylwię!