1. po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni stosuję peodukty które Mnie polecla fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy … kazała suplementować siarkę organiczną ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić !! Poszukacie ich sklep online bez problemu w sieci jak nie szukacie tych produktów u siebie w miescie . Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach 🙂 Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi „nowa” grzywka 😉 Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te „nowe włosy” :)) Więc cierpliwości 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

W tym tekście pokażemy Wam krótko czym są zabiegi keratynowe, jaki dają efekt i komu powinniśmy je polecić. Mamy nadzieję, że porady pomogą podjąć decyzję o przeprowadzeniu, popularnej w ostatnim czasie, keratyny na włosy.

Czym jest zabieg keratynowy? To odżywcza i stylizowana forma zabiegu fryzjerskiego polegająca na nałożeniu środka keratynowego na włosy. Zabieg ten nie jest bardzo inwazyjny i ma wiele zalet związanych zarówno z budową włosów jak i kwestią estetyczną.

Jaki efekt dają zabiegi keratynowe?

Keratyna ma szerokie zastosowanie. Po pierwsze, mocno prostuje włosy. Dzięki temu nawet naturalnie lekko kręcące się włosy, będą proste i lśniące. Druga kwestia to odżywianie struktury włosa. W substancji zawartych jest wiele witamin i wartości, które wpływają pozytywnie na kwestię budowy, wytrzymałości i długości włosa. Dzięki temu nawet zniszczone i nie do końca zadbane włosy, mogą znów stać się proste, mocne i odżywione.

Komu warto polecić zabiegi keratynowe?

Zabiegi keratynowe powinny być adresowane dla pań, które lubią proste włosy, ale ich fryzura naturalnie się faluje. Dzięki temu można zrezygnować z niszczącej prostownicy, a zamiast tego nałożyć keratynę. Dobrze przeprowadzony zabieg zachowuje trwałość przez około 3 miesiące.

Drugą grupą są kobiety, których jakość włosów pozostawia wiele do życzenia. Keratyna nie tylko wyprostuje fryzurę, ale też wpłynie na ich ogólny wygląd (włosy staną się lśniące i jaśniejsze, będą odbijać promienie słoneczne), a dodatkowo pozytywnie odbuduje tkankę – zwiększy grubość, poprawi jakość cebulek oraz zlikwiduje rozdwojone końcówki. Jak widać, zabieg keratynowy ma wiele zastosowań, dlatego warto go przeprowadzić.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegach keratynowych lub umówić się na taki, to polecamy aplikację Jean Louis David, która dostępna jest w wersji dla Androida oraz dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS.

- A word from our sposor -

Zabiegi keratynowe – dla kogo są wskazane?