ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

W tym tekście pokażemy Wam krótko czym są zabiegi keratynowe, jaki dają efekt i komu powinniśmy je polecić. Mamy nadzieję, że porady pomogą podjąć decyzję o przeprowadzeniu, popularnej w ostatnim czasie, keratyny na włosy.

Czym jest zabieg keratynowy? To odżywcza i stylizowana forma zabiegu fryzjerskiego polegająca na nałożeniu środka keratynowego na włosy. Zabieg ten nie jest bardzo inwazyjny i ma wiele zalet związanych zarówno z budową włosów jak i kwestią estetyczną.

Jaki efekt dają zabiegi keratynowe?

Keratyna ma szerokie zastosowanie. Po pierwsze, mocno prostuje włosy. Dzięki temu nawet naturalnie lekko kręcące się włosy, będą proste i lśniące. Druga kwestia to odżywianie struktury włosa. W substancji zawartych jest wiele witamin i wartości, które wpływają pozytywnie na kwestię budowy, wytrzymałości i długości włosa. Dzięki temu nawet zniszczone i nie do końca zadbane włosy, mogą znów stać się proste, mocne i odżywione.

Komu warto polecić zabiegi keratynowe?

Zabiegi keratynowe powinny być adresowane dla pań, które lubią proste włosy, ale ich fryzura naturalnie się faluje. Dzięki temu można zrezygnować z niszczącej prostownicy, a zamiast tego nałożyć keratynę. Dobrze przeprowadzony zabieg zachowuje trwałość przez około 3 miesiące.

Drugą grupą są kobiety, których jakość włosów pozostawia wiele do życzenia. Keratyna nie tylko wyprostuje fryzurę, ale też wpłynie na ich ogólny wygląd (włosy staną się lśniące i jaśniejsze, będą odbijać promienie słoneczne), a dodatkowo pozytywnie odbuduje tkankę – zwiększy grubość, poprawi jakość cebulek oraz zlikwiduje rozdwojone końcówki. Jak widać, zabieg keratynowy ma wiele zastosowań, dlatego warto go przeprowadzić.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegach keratynowych lub umówić się na taki, to polecamy aplikację Jean Louis David, która dostępna jest w wersji dla Androida oraz dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS.

- A word from our sposor -

Zabiegi keratynowe – dla kogo są wskazane?