ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

open house kobbieciarnia„Lato w tym domu będzie niezapomniane, już to wiesz… A przecież jesteś tu dopiero 15min. Witaj na Open House, prezentacji która pozwala ci na swobodne zwiedzasz nieruchomość. Bez skrępowania możesz zajrzeć w każdy jej zakamarek. Bez pośpiechu przechadzasz się po tej bajkowej nieruchomości. Każde kolejne 15 minut przybliża Cię do decyzji. Siadasz wygodnie na kanapie, zamawiasz kawę i delektujesz się najpiękniejszym widokiem, na jaki do tej pory przyszło Ci spoglądać. Dostrzegasz taras – na zdjęciach wydawał się mniejszy. Cudownie, że jest tak duży – teraz już wiesz, że jesteś u siebie.  Ten dom z wolna staje się Twój. Pokój, po pokoju.

Czym jest Open House?

Moda na Open House przyszła ze Stanów Zjednoczonych, bo to właśnie tam jest wykorzystywana z wielkim sukcesem na co dzień przy sprzedaży nieruchomości wystawianych przez amerykańskich pośredników. W chwili obecnej Open House coraz odważniej wkracza do Polskich realiów, bez pardonu zastępując tradycyjne prezentacje, które wydają się być nie wystarczające dla obecnych Klientów.

Open House to przede wszystkim możliwość obejrzenia nieruchomości, która pasuje naszym kryteriom poszukiwań w zupełnie nowej, dużo bardziej swobodnej konwencji.

Wyobraź sobie, że apartament, którym się interesujesz możesz obejrzeć bez obecności właściciela, możesz usiąść na kanapie, a nawet napić się czegoś wykwintnego i zjeść coś pysznego. Po prostu poczuć się jak u siebie. Dzięki temu sprawdzić, czy to miejsce jest faktycznie dla Ciebie. Nikt cię nie popędza, nie pyta o intencje, nic Cię nie krępuje, żeby zapytać o najbardziej nurtujące pytanie. To Twój czas, potrzebujesz go, przed Tobą bardzo ważna decyzja. Wykorzystaj narzędzie, którym jest Open House.

Zamieszkaj w domu zbudowanym z marzeń! Na czy polegają Open House-y?
Open House w Johannesburgu

Mimo wielu ofert na rynku, kupujący wciąż nie mogą znaleźć dla siebie odpowiedniej oferty. Należałoby zapytać jak to możliwe? Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy?  Czy faktycznie nie ma w obiegu ciekawych, prawdziwie godnych naszej uwagi ofert, czy też po prostu – spotykamy się wciąż z niewłaściwym lub przestarzałym sposobem ich prezentacji?

Jestem brokerem nieruchomości od prawie 8 lat i przez ten długi czas widziałam jak niewygodna jest prezentacja, w której uczestniczy nie tylko sam właściciel, ale również cała jego rodzina (nierzadko także pies, kot lub jakiś inny przyjaciel domu). Zwiedzanie planowane do nabycia domu w obecności poprzednich jego użytkowników, to nie tylko przysłowiowe wchodzenie komuś „w butach” do codziennego życia, ale i swoiste uprzedzenie ewentualnego nabywcy, który odczuwa nierzadko niesprecyzowane poczucie wydzierania poprzednikom cząstki ich życia prywatnego, historii związanej z tym miejscem. Nie trzeba także znać się na temacie, aby wiedzieć, iż dom prezentowany Klientowi w anturażu porozrzucanych koszul właścicieli, niezmytych naczyń w zlewie lub szaf kipiących ubraniami, prezentuje się zgoła odmiennie, aniżeli pusta przestrzeń wypełnione jedynie schludnie utrzymanym wyposażeniem o „modelowym” sznycie.

Zamieszkaj w domu zbudowanym z marzeń! Na czy polegają Open House-y?
Open House w Nowym Jorku, Chelsea Street

Myślę, że wraz z wejściem na rynek nowego pokolenia, które jest dużo bardziej wymagającym Klientem, nadszedł czas na wiele zmian. W swojej firmie – Hoog Nieruchomości staram się na co dzień mierzyć z oczekiwaniami współczesnego rynku. Coraz częściej wykorzystuję też w praktyce opcję Open House-u. Efekty zastosowania mądrości oraz doświadczenia zachodnich brokerów rynku nieruchomości, dla których filozofia Open House’ów to normalka, nie tylko przyjmują się entuzjastycznie wśród polskiej klienteli, ale – jak domniemywam na podstawie ostatnich obserwacji – stają się z wolna mile widzianym standardem.

open house kobbieciarnia

Zapraszam na najbliższy Open House już 04.06 (w najbliższą sobotę)

więcej info pod nr telefonu 501 498 834 lub magdalena.wysok@hoog.com.pl

pasek Magdalena Wysok Plebiscyt KoBBieciarniMagdalena Wysok– absolwentka dziennikarstwa, przez wiele lat związana z Polskim Radiem, w chwili obecnej współwłaścicielka Hoog Nieruchomości, od ponad 8 lat pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dyplomowany Home Stager, Stylista wnętrz, Specjalista ds. wizerunku nieruchomości, Dyrektor Marki Hoog Nieruchomości. Pomysłodawczyni wydarzeń Nieruchomości z klasą”. Współautorka książki Patent sprzedawcy”. Wizjonerka, osoba bardzo kreatywna, która nie przestaje się rozwijać. Odważna, pełna energii, kochająca życie. Przedsiębiorca. Bizneswoman. Prywatnie mama cudownej dwójki

- A word from our sposor -

Zamieszkaj w domu zbudowanym z marzeń! Na czym polegają Open House-y?