ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

klinika korona kobbieciarni

Medycyna estetyczna to nie tylko wygładzanie zmarszczek, ale też usuwanie szpecących i często niebezpiecznych znamion!

W powszechnym przekonaniu medycyna estetyczna kojarzy się z zabiegami mającymi na celu zatrzymanie lub cofnięcie wskazówek zegara. Wygładzanie zmarszczek, poprawianie owalu twarzy czy „podnoszenie” opadających z wiekiem powiek to jednak tylko część zadań, jakie spełnia ta specjalizacja lekarska.

Nie każdy zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że w ramach działań medycyny estetycznej usuwane są również znamiona skórne i brodawki, które szpecą twarz czy ciało, ale też przeszkadzają w życiu codziennym. Wiadomo przecież, że znamiona trzeba regularnie badać, kontrolować, chronić przed promieniami słonecznymi i urazami. Jednak to nie wszystko! Wiele zmian skórnych ulega przecież zezłośliwieniu, dając początek poważnej chorobie- rakowi skóry…

Dlatego lepiej zawczasu przeciwdziałać podobnym sytuacjom, by z pomocą medycyny estetycznej usunąć kłopotliwe znamiona. W pełni profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu tego problemu oferuje Klinia Korona. Każdy zabieg usunięcia znamion jest poprzedzony konsultacją medyczną. Sam zabieg medyczny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przebiega bez narażenia zdrowia czy życia. Warto również wiedzieć, że po zabiegu zmiana jest badana przez histopatologów. Dzięki temu pacjent zyskuje pełną wiedzę na temat np. zagrożenia nowotworowego, jakie mogłyby spowodować brodawki.

Wielu pacjentów martwi się na zapas bliznami pozostającymi po tego typu zabiegach. Tymczasem w porównaniu do brodawek czy znamion ślady te są ledwo zauważalne. Przy usuwaniu pewnego rodzaju znamion ważne jednak, aby przez pewien czas, (zwykle 3-4 tygodnie), nie eksponować blizn na działanie intensywnego słońca, gdyż może to spowodować przebarwienia.

Jak zatem widać, likwidacja znamion to nie tylko typowo estetyczny zabieg, ale też działanie mające na celu ochronić nasze zdrowie, czy nawet życie! Nic dziwnego zatem, że coraz więcej osób zainteresowanych usunięciem znamion zgłasza się do Kliniki Korona- ośrodka, który nie tylko jest profesjonalnie przygotowany do zabiegu, ale też współpracuje z histopatologami, którzy oceniają pobrany do badań materiał.

Co ciekawe, wśród pacjentów coraz większy procent zajmują panowie, którzy chcą pozbyć się zmian z miejsc eksponowanych, takich jak: twarz, szyja, dekolt oraz grzbiety rąk. W istocie Klinika Korona oferuje swą pomoc pacjentom bez względu na wiek czy płeć.

Liczy się jedno: by każdy z nas mógł cieszyć się zdrową i piękną skórą!

klinika korona kobbieciarnia

Więcej na: www.usg-piersi.com

- A word from our sposor -

Zapomnij o znamionach z Kliniką Korona