ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

przedsiębiorcą być kobbieciarnia Chcesz osiągnąć sukces w biznesie? Nie możesz przegapić bezpłatnych warsztatów Przedsiębiorcą być!

Znużyła cię praca w korporacji? Masz dobry pomysł na własną firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie znasz procedur związanych z procesem rejestracji działalności gospodarczej? Jeśli tak – oznacza to, że potrzebujesz rzetelnych i jasno określonych wskazówek, które pomogą ci osiągnąć wymarzony cel. Odpowiedzi na te i na inne pytania, które stoją przed początkującymi biznesmenami znajdziesz na bezpłatnych warsztatach z cyklu Przedsiębiorcą być! prowadzonych przez Fundację Twoja Inicjatywa!

Spotkania te przeznaczone są dla wszystkich osób mających w planach założenie własnej działalności gospodarczej lub dla tych, którzy już prowadzą swój interes, ale chcą wciąż doszkalać się na tym polu. Uczestnicy unikalnych warsztatów z cyklu Przedsiębiorcą być! zgłębią tajniki podstawowych przepisów dotyczących przedsiębiorców, poznają również najważniejsze procedury związane z procesem rejestracji własnej działalności gospodarczej oraz zyskają pełną wiedzę na temat źródeł finansowania firmy. Kolejną, trudną do przecenienia korzyścią wynikającą z warsztatów Przedsiębiorcą być! jest także możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych.

Warto także podkreślić, że podczas warsztatów Przedsiębiorcą być! wiedza przekazywana jest w jasny, czytelny i bezstresowy sposób.

przedsiębiorcą być kobbieciarnia

Najbliższa edycja spotkania odbędzie się 1 grudnia 2015 w Warszawie (Idea Hub, ul. Zajęcza 15).

Szczegółowy program warsztatów:

17.15 – Rejestracja uczestników;

17.30 – Procedury związane z zakładaniem własnej firmy, plusy minusy działalności gospodarczej. (Tomasz Pawluczuk, Tax Care);

18.00 – Źródła finansowania działalności gospodarczej. (Tomasz Pawlczuk, Tax Care);

18.30 – Pytania, odpowiedzi, zakończenie spotkania.

Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły i rejestracja na: www.twoja-inicjatywa.pl

Zapraszamy!

 

- A word from our sposor -

Zaproszenie na Warsztaty Przedsiębiorcą być w Warszawie