1. Wielki biznes ucieka od zmarszczek i wszelkich wad urody, a przecież w tym czasem takie piękno tkwi, że głowa mała. I te zdjęcia to udowadniają. Podeślę linka moim dwóm kuzynkom, które niedawno były w ciąży i teraz narzekają na swój wygląd trochę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

14141617_938286476300207_1974994540320866688_n23 lipca 2016r. w niezwykłym anturażu staropolskich wnętrz i budowli, lubelskiego skansenu Muzeum Wsi Lubelskiej – skumulowała się energia, która rozpromieniła niebo, upalnym, lipcowym słońcem. Kilkanaście kobiet – Uczestniczek projektu MAMY Brzuszek. Macierzyństwo bez retuszu! spotkało się o świcie w miejscu umówionej zbiórki, aby wspólnymi siłami, pokazać całej Polsce prawdziwe piękno macierzyństwa nietkniętego pędzlem photoshopa…

MAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIA

v

MAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIAMAMY BRZUSZEK SESJA W LUBLINIE KOBBIECIARNIA

KULISY SESJI…

Lubelska sesja fotograficzna stanowiła drugie w kolejności spotkanie z polskimi mamami, zorganizowane w ramach Akcji MAMY Brzuszek. Przed datą sesji w Lublinie odbyła się bowiem inauguracyjna sesja na Pomorzu. Od czasu sesji lubelskiej, uczestniczki Akcji uczestniczyły już w 3 kolejnych spotkaniach w Warszawie (7.08), Rudzie Śląskiej (23.08) oraz Katowicach (27.08). Ostatnia, finałowa sesja zaplanowana została na najbliższą sobotę 3 września w Bielsku-Białej, w którym zrodziła się idea Akcji.

elżbieta kiergiet szkutnikKoordynatorką lubelskiej i warszawskiej, regionalnej sesji foto pociążowych brzuszków pozostawała niezastąpiona Elżbieta Kiergiet-Szkutnik, autorka bloga: Twórczotka. Konsultantka ślubna, trener biznesu, specjalista ds. eventów. Absolwentka Studia Sztuki w Warszawie i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II (Wydział Filozofii, kierunek retoryka stosowana). Od kilkunastu lat związana z branżą reklamową i eventową. W wolnych chwilach rozwija pasję, jaką jest sketchnoting i myślenie wizualne. Z chęcią angażuje się w przedsięwzięcia o charakterze społecznym, edukacyjnym i kulturalnym, m.in. wspiera rozwój młodzieży w szkołach średnich. Swoim przykładem pokazuje innym kobietom, że na wszystko przychodzi odpowiedni moment, nawet na studia w wieku 32 lat i po urodzeniu dwójki dzieci. Prywatnie twórcza mama wyjątkowych bliźniaków – Franka i Marysi.

karolina-bator-fotografFotografem sesji, a zarazem wyłączną autorką niezwykłych zdjęć naszych modelek, które możecie podziwiać powyżej, pozostawała Karolina Bator, właściciel studio fotograficznego: Karolina Bator. Sesje Lublin, specjalizującego się w sesji fotografii noworodkowej, ciążowej oraz dziecięcej.

karolina bator– Do udziału w akcji przekonał mnie jej cel. Wiedziałam, że jeśli matki z kompleksami powodowanymi pociążowymi zmianami na ich ciałach, zobaczą te zdjęcia poczują, że nie są same i uświadomią sobie, jak piękną noszą na ciele pamiątkę. Zaskoczyła mnie energia modelek i ich poczucie humoru; nieustający uśmiech, zaangażowanie, zorganizowanie. Sesja odbywała się we wczesnych godzinach porannych, każda modelka przybyła na nią z dziećmi, które – jak to maluchy, nie ułatwiały pracy. Mimo to, Paniom towarzyszyły wyśmienite humory i pozytywna energia. Ku mojemu zaskoczeniu, modelki okazały się niezwykle otwarte i odważne. Nie musiałam namawiać ich do obnażania swoich „niedoskonałości”. Mimo widocznych śladów macierzyństwa, pozostały pełnymi wdzięku i pasji kobietami, które akceptują siebie, dzięki czemu piękno emanuje z nich nijako samoistnie. – komentuje swój udział w sesji Karolina.

Od wczesnych godzin porannych modelki poddawane były najrozmaitszym zabiegom upiększającym. O profesjonalny make up oraz stylizację włosów naszych Pań zadbał niezwykle utalentowany zespół wizażystów Studia Willa Róża Hair&MakeUp.

mamy brzuszek lublin sesja fotomagdalena goldiszewicz kobbieciarniaPodczas regionalnej sesji fotograficznej akcji: MAMY Brzuszek. Macierzyństwo bez retuszu! lublinianki miały okazję skorzystać z konsultacji dietetyczki, Marzena Chudek z Dobry Dietetyk. Dzięki uprzejmości regionalnej konsultantki firmy Mary Kay – Magdaleny Goldiszewicz, lubelskie mamy otrzymały bony prezentowe marki, o wartości 300,00 zł obejmujące indywidualną konsultacją kosmetyczną.

To nie wszystko! Do worka prezentów, które KoBBieciarnia przewidziała dla Modelek wszystkich regionalnych, letnich sesji fotograficznych, dołączył główny sponsor wydarzenia – wyjątkowa marka odzieżowa Nun.mi! Projektantka marki Nun.mi ufundowała dla uczestniczek akcji MAMY Brzuszek, karty rabatowe na zakupy wyjątkowych ubrań z jej kolekcji! Wszystkie modelki biorące udział w Akcji MAMY Brzuszek, w wybranych do sesji regionalnych miastach Polski otrzymają 10% rabat na ubrania marki.

nun mi kobbieciarnia

pasek

PATRONI MEDIALNI AKCJI:

patroni-medialni-akcji-mamy-brzuszek

- A word from our sposor -

„Zaskoczyło mnie nastawienie matek”-kulisy II. sesji MAMY Brzuszek w Lublinie!