ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

ladys tour bielsko kobbieciarnia

Drogie KoBBiety, pamiętacie o zbliżającej się wielkimi krokami, jedynej w swoim rodzaju imprezie motoryzacyjnej dla kobiet, której patronuje nasz portal?

RAJD LADY’S TOUR – bo o nim właśnie mowa, to impreza otwarta, przeznaczona dla kobiet powyżej 18 roku życia, o charakterze amatorskiego rajdu samochodowego. To nietuzinkowe w swych założeniach, bezprecedensowe w naszym regionie – kobiece, motoryzacyjne wydarzenie, adresowane jest do Pań lubiących wyzwania, chcących sprawdzić się w trudnych rajdowych warunkach i atmosferze zdrowej, damskiej, sportowej rywalizacji. To gratka zarówno dla uczestniczek zaprawionych w tym podobnych bojach, jak i kompletnych nowicjuszek!

Ekipa organizatorek

W składzie ekipy organizacyjnej wyścigu, portal KoBBieciarnia.pl może poszczycić się udziałem jednej z naszych Redaktorek – Jolanty Reisch-Klose. Jolanta pełni rolę Dyrektora Rajdu.

ladys tour bielsko kobbieciarniaZa kierownicą szatan, tępiący wszelkie przejawy niekompetencji kierowców każdej płci, amatorka spędzania wielu godzin za kółkiem i „połykania” kolejnych kilometrów. Szczególnie uczulona na tych, którzy parkują, jakby byli jedynymi kierowcami na świecie, popierająca ruch naklejania takim kierowcom „karnych kutasów”.
A poza tym? Dziennikarka, pisarka, działaczka organizacji kobiecych i lokalnych (prezes Fundacji LUNITA), autorka książek dla dzieci i dorosłych, redaktorka, tłumaczka z języka angielskiego, założycielka i wykładowczyni Alternatywnej Szkoły Dziennikarstwa i Literatury im. Wisławy Szymborskiej. Współpracowniczka wydawnictwa DEBIT. Radna dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Amatorka podróży i przygód. Pisząca kolejne książki z myślą o swojej 10-letniej córeczce Zuzi.

Kto może wziąć udział w wyścigu?

Załogą biorącą udział w rajdzie jest kierowca oraz pilot. Warunek jest jeden – wyżej wymienione uczestniczki muszą być kobietami;) Pilot oraz kierowca mogą zabrać ze sobą pasażerki, jednak łączna ilość kobiet w jednym samochodzie nie może przekroczyć 4, wliczając w to dwuosobową, rajdową załogę. Zgłoszenie swego udziału w rajdzie, w poniższej formie, możliwe jest do pobrania z fanpage-a Lady’s Tour pod adresem: www.facebook.com/ladystour. Zgłoszenie to przesyłane jest także przez organizatorki rajdu na życzenie zainteresowanych uczestniczek, złożone pod adresem mailowym: info@ladystour.com.pl.

ladys tour bielsko kobbieciarnia

Panie, którym nie uda się samodzielnie skompletować rajdowej załogi, nie pozostaną jednak pozbawione pomocy organizatorów. Jeśli więc rozważacie udział w imprezie, ale poszukujecie wciąż kierowcy lub pilotki, zgłoście się do ekipy Lady’s Tour pod wskazanymi adresami kontaktowymi, a jej członkinie z przyjemnością wesprą Was w stosownych poszukiwaniach!

ladys tour bielsko kobbieciarnia

Wymagany superszybki samochód wyścigowy? – Nie, wystarczy Twój samochód!

Załogi startują w radzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych dostarczonymi przez organizatora numerami startowymi oraz logotypami partnerów wspierających przedsięwzięcie. Jedynie w wybranych konkurencjach uczestniczki wezmą udział w specjalnie przystosowanych ku temu samochodach sponsorów, w tym m.in. w teście Stewarta czy jeździe w alko-googlach.

Dodatkowe konkurencje!

Niewątpliwą, dodatkową atrakcją wyścigu pozostaje konkurs na najlepszą stylizację rajdowej ekipy. Wybór stylu – dowolny, byle spójny, gdyż ekipa winna charakteryzować się pewnymi charakterystycznymi dlań, wspólnymi atrybutami. Nie wątpimy ani odrobinę, że uczestniczki rajdu wykażą się w tym zakresie niebywałą kreatywnością;)

wladys tour bielsko kobbieciarnia

Szczegóły dotyczące wysokości wpisowego, sposobu jego opłacenia oraz nadsyłania zgłoszeń konkursowiczek, a także informacje dotyczące oczekujących na nie nagród i pozostałych atrakcji wyścigu, znajdziecie w regulaminie Lady’s Tour, zamieszczonym pod adresem: Rajd LADY’S TOUR – wyjątkowa impreza dla miłośniczek motoryzacji!!!

Drogie Panie – nie ma na co czekać, wciskamy gaz do dechy!

- A word from our sposor -

Zgłoszenia do Lady’s Tour trwają!