ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Silna wola i samozaparcie – to cechy, których z pewnością nie da się odmówić bohaterkom akcji Naturhouse: METAMORFOZA – zmień się do lata. Opłacało się! Po dwóch tygodniach ciężkiej pracy, czas pochwalić się pierwszymi wynikami. U Ilony, pierwszy tydzień kuracji zakończony ogromnym sukcesem w postaci spadku wagi ciała o 2,8kg!

Bardzo ważnym aspektem było wsparcie rodziny oraz przyjaciół, którzy mocno trzymają za mnie kciuki, już od pierwszych dni akcji.  Odpowiednia dawka wiedzy oraz wsparcie całego procesu, poprzez naturalną suplementację to coś, czego potrzebowałam do pełni sukcesu. – komentuje swoją metamorfozę Ilona.

Pełna motywacji po pierwszym cudownym tygodniu, dzielnie pokonywała małe przeszkody takie jak „weekend majowy”. Tak, tak – dobrze wiemy, jak dłuższe wolne, wypełnione z założenia słodkim, letnim lenistwem, może stać się wyzwaniem dla osób będących na diecie. Częste wyjazdy, grille, spotkania z rodziną i przyjaciółmi – wszystko to dobry pretekst, aby skusić się na coś nie do końca zdrowego.

Tym bardziej zatem, Ilonie należą się gromkie brawa – w kolejnym tygodniu straciła bowiem aż 1,5 kg! Po zaledwie kilku dniach stosowania diety, nasza bohaterka odczuła pierwsze pozytywne zmiany i niczym za pomocą magicznej różdżki, pożegnała uczucie opuchniętych dłoni oraz nóg, które od dłuższego czasu towarzyszyły jej, zwłaszcza po przebudzeniu.

Motywacja Ilony rośnie z każdym zgubionym kilogramem, a uśmiech nie znika z jej twarzy. Działamy dalej! Dwa tygodnie opieki dietetyk Małgorzaty Skórzak w centrum dietetycznym Naturhouse Bielsko-Biała przy ul. Cieszyńskiej 132, poskutkowały rezultatem w postaci spadku wagi ciała Iwony łącznie, o kolejne 4,3 kg. Brawo!

Efekty metamorfozy Sylwii, nie pozostają gorsze – podczas pierwszego tygodnia diety, nasza bohaterka była zaskoczona faktem, że nie odczuwa głodu, a wręcz przeciwnie, czuje się najedzona. Dieta kojarzyła się jej z ciągłym i uporczywym uczuciem głodu, które nie opuszczało jej na krok. Przekonała się, że dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu posiłków, rzecz nie musi prezentować się w ten sposób. Wystarczyło wprowadzić kilka zmian oraz zastosować się do zaleceń Pani Dietetyk Justyny Jędrzejowskiej, aby pierwszy tydzień starań, poskutkował wynikiem rewelacyjnego spadku wagi o 1,7 kg!

Kolejny tydzień był nieco trudniejszy, ze względu na liczne spotkania ze znajomymi.  Mimo to, udało się utrzymać efekt spadku wagi i pomniejszyć ją, o kolejne -1,8 kg! Oprócz diety, Pani Sylwia dużo ćwiczy w domu. W tym tygodniu czyni to regularnie aż po 4 godziny dziennie! Dodatkową motywacją Sylwii, pozostaje wizja zbliżającego się wyjazdu wakacyjnego – jesteśmy pewne, że wyruszy na niego, w zupełnie nowej, wyjątkowej odsłonie.

Utrata 3,5 kg na przestrzeni zaledwie 2 tygodni pozytywnie nastawiła naszą bohaterkę do dalszej walki o nową siebie i lepsze samopoczucie. Z uśmiechem, pełną mobilizacją i wsparciem Dietetyk Justyny Jędrzejowskiej z Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul. Gazowniczej 1 w Bielsku-Białej, rozpoczęła kolejny tydzień swojej metamorfozy. Trzymajcie kciuki!

- A word from our sposor -

ZOBACZ, jak radzą sobie bohaterki metamorfozy Naturhouse Bielsko-Biała!