ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Twoja druga połówka wyjeżdża na studia lub dostała ofertę pracy w innym kraju? Związek na odległość nigdy nie jest prosty, ale może się udać – zobacz sprawdzone wskazówki, które pozwolą Wam łatwiej przetrwać okres rozłąki!

Planujcie z wyprzedzeniem

Myślisz, że planowanie jest mało romantyczne? Przeciwnie – jeśli Ty i Twoja druga połówka nie będziecie widywać się na co dzień, myślenie z wyprzedzeniem może zapobiec wielu kryzysom. Przede wszystkim, trudne chwile będzie łatwiej przetrwać, jeśli oboje będziecie wiedzieć, kiedy spotkacie się kolejny raz. Poza tym, jeśli dzieli Was więcej niż kilkadziesiąt kilometrów, planując wizyty odpowiednio wcześniej możecie sporo zaoszczędzić na biletach lotniczych (a także tych na pociąg!). Jeśli myślicie o wspólnej przyszłości, dobrze będzie, jeśli wyznaczycie koniec rozłąki jako cel. Nie wiecie, kiedy będziecie mogli zamieszkać bliżej siebie? Planujcie wspólne podróże! Myśl o tym, że wkrótce się spotkacie, na pewno pomoże radzić sobie z tęsknotą.

Chociaż rozmowa za pomocą czatu czy długie godziny spędzone z słuchawką telefonu to ciągle najpopularniejsze sposoby komunikacji, gdy drugiej osoby nie ma w pobliżu, najlepszym sposobem na utrzymanie relacji na odległość są regularne spotkania… z wideo! W dzisiejszych czasach nie potrzebujecie nawet kamer internetowych – wystarczy smartfon, by móc zobaczyć się i pogawędzić, kiedy tylko macie ochotę. Najlepiej, jeśli wyposażycie się w telefony z dobrym aparatem do selfie, np. Huawei Mate 20 Lite: https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-mate-20-lite-niebieski.bhtmlStały dostęp do Internetu za pośrednictwem komórki pozwoli Wam dzielić się codziennymi sprawami, jak i szczegółami z życia – a to najważniejsze, jeśli zależy Wam na bliskości!

Spędzajcie razem czas

Nie musicie znajdować się w jednym pokoju, aby móc spędzić razem wieczór. Randki to ważna część każdego związku i warto zadbać o to, by nie zabrakło ich także w czasie rozłąki. Co możecie robić wspólnie, mając do dyspozycji tylko internetowe połączenie? Wspólne oglądanie filmów i seriali na Netflix to tylko jeden z pomysłów. Dzięki wideorozmowom przez smartfony możecie też zabrać drugą połówkę na romantyczny spacer albo umówić się na wspólne gotowanie tej samej potrawy. Jeśli lubicie grać w gry komputerowe, wykorzystajcie tryb multiplayer, a jeśli wolicie te tradycyjne – na pewno znajdziecie wiele, które możecie zaadaptować na Wasze potrzeby.

Wysyłajcie sobie listy i paczki

Chociaż do codziennego kontaktu najlepiej sprawdzi się Internet, nie zapominajcie o magii, jaką daje wysłany pocztą, ręcznie napisany list lub paczka z osobistym prezentem. Podczas rozłąki wyślij drugiej połówce mały przedmiot – breloczek, kubek czy szalik – który będzie jej o Tobie przypominał. Nie zapominaj o okazjach takich jak Walentynki, urodziny, święta czy Wasza rocznica – każdy z tych dni to świetna okazja, by pokazać swojemu chłopakowi lub dziewczynie, że o nich myślisz.

- A word from our sposor -

Związek na odległość – jak uczynić go łatwiejszym?