Patronat medialny

Patronat Medialny KoBBieciarni

Oferujemy możliwość objęcia patronatem medialnym wydarzeń kulturalnych, imprez tematycznych oraz wszelkiego rodzaju eventów mogących potencjalnie stanowić przedmiot zainteresowania naszych Czytelniczek. Patronat medialny KoBBieciarni jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami.

Jak zgłosić nam Twoje wydarzenie?

Aby przedstawić Redakcji KoBBieciarnia.pl swoją propozycję i nawiązać współpracę patronatu medialnego, wyślij wiadomość na adres: redakcja@kobbieciarnia.pl. Upewnij się, że wiadomość uwzględnia niezbędne informacje dotyczące wydarzenia (w tym materiały graficzne takie jak logo, zdjęcia, plakaty).

Jakie korzyści płyną z objęcia patronatu medialnego przez portal KoBBieciarnia.pl?

Wśród podstawowych korzyści płynących z objęcia Twojego wydarzenia patronatem medialnym Kobbieciarnia.pl wymienić można m.in.:

a)    Cykliczną publikację informacji na temat eventu na naszym portalu oraz na Facebookowym fanpagu.
b)    Publikację informacji w „Harmonogramie Imprez Bielsko-Biała i Okolic” na portalu społecznościowym Facebook  – pod linkiem.
c)    Możliwość przeprowadzenia wywiadu z organizatorem imprezy, w formie krótkiego filmiku, w celu opublikowania go na łamach portalu oraz fanpagu Facebook
d)    Bieżącą aktualizację oraz regularne publikowanie nowych informacji dotyczących wydarzenia.
e)    Możliwość opublikowania relacji z wydarzenia, po wcześniejszym przesłaniu nam zdjęć lub filmów z imprezy.

Jakie są warunki objęcia patronatu medialnego przez portal KoBBieciarnia.pl?

Wśród niekosztowych warunków objęcia patronatu nad Twoim wydarzeniem medialnym znajdują się 3 warunki współpracy z organizatorem wydarzenia. Należą do nich:

a)    Opublikowanie przez organizatora informacji o objęciu patronatu medialnego przez KoBBieciarnię, na stronach, portalach oraz fanpage’ach organizatora wydarzenia;
b)    Zamieszczenie logo KoBBieciarni na materiałach reklamowych dotyczących promowanego w ramach porozumienia stron wydarzenia (plakaty, bilety, okładki, koszulki itp.)
c)    Wyróżnienie KoBBieciarni na bilbordach oraz w przekazach medialnych, dotyczących promowanego zgodnie z porozumieniem stron wydarzenia, jako jego oficjalnego patrona medialnego/jednego z patronów medialnych.

Jakie są dodatkowe i opcjonalne możliwości poszerzenia współpracy w ramach patronatu medialnego KoBBieciarnia.pl?

Zależnie od wzajemnych ustaleń stron, możliwe jest dodatkowe i opcjonalne poszerzenie zakresu współpracy z KoBBieciarnią.pl poprzez:

a)    Osobisty udział Redaktorów KoBBieciarni w wydarzeniu, realizowany celem sporządzenia materiałów fotograficznych i filmowych dotyczących wydarzenia oraz zebrania materiałów do opublikowania relacji. Warunkiem opisanej opcji współpracy, pozostaje zapewnienie osobom wskazanym przez Redakcję możliwości bezpłatnego udziału w wydarzeniu.
b)    Dodatkową formę promocji wydarzenia, polegającą na przekazaniu Redakcji przez organizatora wydarzenia darmowych biletów lub zaproszeń na wydarzenie, wyłącznie w celu wykorzystania wyżej wymienionych do zorganizowania przez portal KoBBieciarnia.pl konkursu dla jego Czytelniczek.

Zapraszamy do kontaktu z Redakcją. Z chęcią dostosujemy warunki proponowanej współpracy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.